Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2762

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:15)
    też nie wiem jaki :) ale ładny :)
  2. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:14)
    Dzień dobry :) fajnie, że wróciłeś :) i w dodatku z super słonecznymi, kolorowymi, wakacyjnymi zdjęciami - czas spędzony poza Kolumberem w pełni wykorzystany :):):)
  3. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:11)
    ładnie się komponuje :) i pajączek i płatki delikatne :)
  4. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:09)
    u mnie w ogródku wcinały truskawki :)
  5. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:08)
    żarłok - jeszcze na zapas zabrał :):):)
  6. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:07)
    super :) moja ulubiona seria to kwiatuszki :) a ten jeszcze z gratisowym bzyczącym czymś :)
  7. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 10:38)
    Tak od 17ego do 24ego czerwca :)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (18.07.2009 5:00)
    Czy niedawno byles w Turcji?
  9. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 1:26)
    to było dość małe :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 1:24)
    :)) dzięki