Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2764

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 0:15)
    dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 0:14)
    Hm... co ja mam napisać ?
  3. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 0:13)
    a nie wiem, nie przywieźliśmy go do Warszawy, może się suszy ? :)
  4. powsinoga45
    powsinoga45 (18.07.2009 0:08)
    Czyli już go nie ma?... :)
  5. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 0:07)
    jest jadalny i pyszny :)
  6. arnold.layne
    arnold.layne (17.07.2009 23:55)
    Sławek, dziękuję:-). I cieszę się, że "znowuż jesteś"*

    * - tak meldował się Dobry Wojak Szwejk. "Posłusznie melduję panie oberlejtnant, że zwowuż jestem" :-)))
  7. arnold.layne
    arnold.layne (17.07.2009 23:32)
    :-)))
    Odkrywam karty - zgodnie z zapowiedzią ;-)
  8. dino
    dino (17.07.2009 23:30)
    Voy - jakąś nawałnicę plusów widzę.....:)

    dzięki!
  9. saltus
    saltus (17.07.2009 23:16)
    jak trzeba to poczekam, ja tam cieprliwa jestem :-)
    No to co, na imprezę się piszesz?
  10. voyager747
    voyager747 (17.07.2009 23:11)
    he he, no to trochę musisz poczekać :)