Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2764
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki
-
Hm... co ja mam napisać ?
-
a nie wiem, nie przywieźliśmy go do Warszawy, może się suszy ? :)
-
Czyli już go nie ma?... :)
-
jest jadalny i pyszny :)
-
Sławek, dziękuję:-). I cieszę się, że "znowuż jesteś"*
* - tak meldował się Dobry Wojak Szwejk. "Posłusznie melduję panie oberlejtnant, że zwowuż jestem" :-)))
-
:-)))
Odkrywam karty - zgodnie z zapowiedzią ;-)
-
Voy - jakąś nawałnicę plusów widzę.....:)
dzięki!
-
jak trzeba to poczekam, ja tam cieprliwa jestem :-)
No to co, na imprezę się piszesz?
-
he he, no to trochę musisz poczekać :)
-
dzięki
-
Hm... co ja mam napisać ?
-
a nie wiem, nie przywieźliśmy go do Warszawy, może się suszy ? :)
-
Czyli już go nie ma?... :)
-
jest jadalny i pyszny :)
-
Sławek, dziękuję:-). I cieszę się, że "znowuż jesteś"*
* - tak meldował się Dobry Wojak Szwejk. "Posłusznie melduję panie oberlejtnant, że zwowuż jestem" :-))) -
:-)))
Odkrywam karty - zgodnie z zapowiedzią ;-) -
Voy - jakąś nawałnicę plusów widzę.....:)
dzięki! -
jak trzeba to poczekam, ja tam cieprliwa jestem :-)
No to co, na imprezę się piszesz?
-
he he, no to trochę musisz poczekać :)