Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2765
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ano nie było mnie bo czasu brak, na stypę tylko wpadłam :-)
-
jestem tu dopiero od trzech dni, za namowa smoka, ale juz mnie to wciagnelo..
Fajnie tu :-)
-
wściekł się trochę od tego podglądania...;)
-
Nie było, oczywiście miało być, sorry.
Dzięki za plusy :)
-
Kasiu ja żyję, wiadomo czemu mnie nie było. :) Ostatnio to Ciebie było duuuugo :)
-
swoją drogą dobrze się schował....:)
-
:))))))
-
wot takaja moda.....:)
-
To chyba cirrus stratus?...
-
jak to jaki - zapracowany :)
-
ano nie było mnie bo czasu brak, na stypę tylko wpadłam :-)
-
jestem tu dopiero od trzech dni, za namowa smoka, ale juz mnie to wciagnelo..
Fajnie tu :-) -
wściekł się trochę od tego podglądania...;)
-
Nie było, oczywiście miało być, sorry.
Dzięki za plusy :) -
Kasiu ja żyję, wiadomo czemu mnie nie było. :) Ostatnio to Ciebie było duuuugo :)
-
swoją drogą dobrze się schował....:)
-
:))))))
-
wot takaja moda.....:)
-
To chyba cirrus stratus?...
-
jak to jaki - zapracowany :)