Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2765

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. saltus
    saltus (17.07.2009 23:10)
    ano nie było mnie bo czasu brak, na stypę tylko wpadłam :-)
  2. mapew
    mapew (17.07.2009 23:05)
    jestem tu dopiero od trzech dni, za namowa smoka, ale juz mnie to wciagnelo..
    Fajnie tu :-)
  3. dino
    dino (17.07.2009 23:01)
    wściekł się trochę od tego podglądania...;)
  4. voyager747
    voyager747 (17.07.2009 23:01)
    Nie było, oczywiście miało być, sorry.
    Dzięki za plusy :)
  5. voyager747
    voyager747 (17.07.2009 22:58)
    Kasiu ja żyję, wiadomo czemu mnie nie było. :) Ostatnio to Ciebie było duuuugo :)
  6. dino
    dino (17.07.2009 22:57)
    swoją drogą dobrze się schował....:)
  7. dino
    dino (17.07.2009 22:57)
    :))))))
  8. dino
    dino (17.07.2009 22:56)
    wot takaja moda.....:)
  9. powsinoga45
    powsinoga45 (17.07.2009 22:53)
    To chyba cirrus stratus?...
  10. renataglin
    renataglin (17.07.2009 22:53)
    jak to jaki - zapracowany :)