Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2760

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. zby.nek
    zby.nek (18.07.2009 18:28)
    ;}
  2. zby.nek
    zby.nek (18.07.2009 18:28)
    fajny kwiatek i owad ;}
  3. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 17:25)
    znowu brzmi naukowo i poważnie :) dzięki
  4. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 16:43)
    Dzięki za kolejne plusy :-)
  5. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 16:41)
    Nie mogłem, bo wszędzie właziły w kadr :)
  6. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 16:40)
    starawa już :)
  7. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 16:38)
    dzięki :)
  8. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 16:38)
    :) dzięki
  9. leonka7
    leonka7 (18.07.2009 16:23)
    Jak ja dawno Cię tu kolego nie widziałam!!!
  10. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 16:07)
    Sławku, witam :-)