Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2759

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 18:44)
    To są okolice :) a to różnica :) To chyba jakiś sztuczny kanałek.
  2. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 18:44)
    :)) kilku kawałków brakuje do całości :)
  3. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 18:43)
    Voyager, zlituj się, to jakaś rzeka, nie akwedukt ;-)))
  4. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 18:42)
    Dzięki, pstryknąłem mu z 5 fotek, a potem odleciał :)
  5. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 18:42)
    dzięki :)
  6. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 18:41)
    dzięki
  7. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 18:41)
    Ten akwedukt dziwnie przypomina mi pewien wybudowany w Polsce wiadukt. Obydwa obiekty łączą nic z niczym ;-))
  8. zby.nek
    zby.nek (18.07.2009 18:33)
    Świetny ;}
  9. zby.nek
    zby.nek (18.07.2009 18:32)
    piękności;}
  10. zby.nek
    zby.nek (18.07.2009 18:31)
    fajny pajączek ;}