Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2758

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 19:33)
    Jak ja kocham fotografowac taki bałagan ;-))
  2. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 19:13)
    No nie, chodzi o formy naturalne.
  3. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 19:11)
    Ciekawe jacy Rollingstonesi grali w czasach świetności tego obiektu ;-)
  4. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 19:09)
    Aaaa jak różnica to przepraszam ;-)
  5. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 18:51)
    To się nazywa u nich Renault Symbol, dzięki.
  6. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 18:49)
    tylko trochę starszy :)
  7. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 18:48)
    takie zbudowane przez człowieka ?
  8. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 18:47)
    W gwarze taternickiej takie formy skalne nazywają się "pipanty" ;-)
  9. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 18:46)
    Zupełnie jak nasza Kongresowa :-))
  10. arnold.layne
    arnold.layne (18.07.2009 18:45)
    Hm, kraty zazwyczaj zdobią więzienia, nie teatry ;-)