Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2754
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
ten sam :) dzięki, podróbka 757 :)
-
tuptuś :))
-
dzięki, fajne mają teraz malowanie, udało im się :)
-
to było w niedzielę tydzień temu, ja go widziałem 3 razy :)
-
Ładna maszyna
-
to rejsówka normalna, ostatnio zamiast tego dali A330, ale widziałem tylko fotki na forum
-
mam...
-
widziałem....ja ma go na glebie....:)
-
dzięki, to było już bliżej zachodu :)
-
ten sam :) dzięki, podróbka 757 :)
-
tuptuś :))
-
dzięki, fajne mają teraz malowanie, udało im się :)
-
to było w niedzielę tydzień temu, ja go widziałem 3 razy :)
-
Ładna maszyna
-
to rejsówka normalna, ostatnio zamiast tego dali A330, ale widziałem tylko fotki na forum
-
mam...
-
widziałem....ja ma go na glebie....:)
-
dzięki, to było już bliżej zachodu :)
Pani entomolog...:)