Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2754

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (19.07.2009 1:53)
    Karen - brawo!

    Pani entomolog...:)
  2. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 1:48)
    ten sam :) dzięki, podróbka 757 :)
  3. dino
    dino (19.07.2009 1:47)
    tuptuś :))
  4. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 1:46)
    dzięki, fajne mają teraz malowanie, udało im się :)
  5. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 1:46)
    to było w niedzielę tydzień temu, ja go widziałem 3 razy :)
  6. tedesse
    tedesse (19.07.2009 1:45)
    Ładna maszyna
  7. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 1:45)
    to rejsówka normalna, ostatnio zamiast tego dali A330, ale widziałem tylko fotki na forum
  8. dino
    dino (19.07.2009 1:45)
    mam...
  9. dino
    dino (19.07.2009 1:43)
    widziałem....ja ma go na glebie....:)
  10. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 1:43)
    dzięki, to było już bliżej zachodu :)