Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2756

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. s.wawelski
    s.wawelski (19.07.2009 0:51)
    A ja myslalem, ze masz to wszytko w rece... :-)
  2. dino
    dino (19.07.2009 0:49)
    ładnie...
  3. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 0:14)
    dokładnie :)
  4. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 0:13)
    no co Ty Smoku, po prostu kupiłem lepszy aparat :)) dzięki
  5. s.wawelski
    s.wawelski (19.07.2009 0:11)
    Voyager, musze przyznac, ze sie artystycznie rozwijasz... Gratulacje!!
  6. s.wawelski
    s.wawelski (19.07.2009 0:09)
    Widze, ze nowy aparat sobie kupiles :-)
  7. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 23:58)
    to żarłoki :)
  8. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 23:58)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 23:57)
    dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 23:54)
    :)) szkoda tylko, że szyba brudna i porysowana, dzięki