Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2756
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
A ja myslalem, ze masz to wszytko w rece... :-)
-
ładnie...
-
dokładnie :)
-
no co Ty Smoku, po prostu kupiłem lepszy aparat :)) dzięki
-
Voyager, musze przyznac, ze sie artystycznie rozwijasz... Gratulacje!!
-
Widze, ze nowy aparat sobie kupiles :-)
-
to żarłoki :)
-
dzięki
-
dzięki
-
:)) szkoda tylko, że szyba brudna i porysowana, dzięki
-
A ja myslalem, ze masz to wszytko w rece... :-)
-
ładnie...
-
dokładnie :)
-
no co Ty Smoku, po prostu kupiłem lepszy aparat :)) dzięki
-
Voyager, musze przyznac, ze sie artystycznie rozwijasz... Gratulacje!!
-
Widze, ze nowy aparat sobie kupiles :-)
-
to żarłoki :)
-
dzięki
-
dzięki
-
:)) szkoda tylko, że szyba brudna i porysowana, dzięki