Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2753
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ładne
-
prawie jak Kolorado :)
-
Mam nadzieje ze reszta nie odpadla,(silnik)
-
Sprawdzałem, to pewnie auto kontrast and kolor go trochę wybielił jak Ace :) To było chyba w cieniu pstrykane.
-
dzieki Voyager za wczorajsza wizyte ;]
-
to chyba było w pionie, ale pociapałem trochę :)
-
za biały myślisz ? zaraz sprawdzę oryginał :)
-
może w pionie byłoby lepiej? :)
ale jaki kontrast koloru od tego polara...
-
coś mu kolorek poleciał....taka farbowana biel....
-
a potem prysznic z domku...:)
-
ładne
-
prawie jak Kolorado :)
-
Mam nadzieje ze reszta nie odpadla,(silnik)
-
Sprawdzałem, to pewnie auto kontrast and kolor go trochę wybielił jak Ace :) To było chyba w cieniu pstrykane.
-
dzieki Voyager za wczorajsza wizyte ;]
-
to chyba było w pionie, ale pociapałem trochę :)
-
za biały myślisz ? zaraz sprawdzę oryginał :)
-
może w pionie byłoby lepiej? :)
ale jaki kontrast koloru od tego polara... -
coś mu kolorek poleciał....taka farbowana biel....
-
a potem prysznic z domku...:)