Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2753

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. karolajnat
    karolajnat (19.07.2009 14:21)
    ładne
  2. jurek19511
    jurek19511 (19.07.2009 11:29)
    prawie jak Kolorado :)
  3. jurek19511
    jurek19511 (19.07.2009 11:25)
    Mam nadzieje ze reszta nie odpadla,(silnik)
  4. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 11:25)
    Sprawdzałem, to pewnie auto kontrast and kolor go trochę wybielił jak Ace :) To było chyba w cieniu pstrykane.
  5. mryslondon
    mryslondon (19.07.2009 11:21)
    dzieki Voyager za wczorajsza wizyte ;]
  6. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 11:18)
    to chyba było w pionie, ale pociapałem trochę :)
  7. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 11:17)
    za biały myślisz ? zaraz sprawdzę oryginał :)
  8. dino
    dino (19.07.2009 2:47)
    może w pionie byłoby lepiej? :)

    ale jaki kontrast koloru od tego polara...
  9. dino
    dino (19.07.2009 2:05)
    coś mu kolorek poleciał....taka farbowana biel....
  10. dino
    dino (19.07.2009 1:53)
    a potem prysznic z domku...:)