Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2755

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (19.07.2009 1:43)
    jakiś świeżaczek ?? :)
  2. tedesse
    tedesse (19.07.2009 1:42)
    Podoba się ten nieład.
    Ładny kadr,kolory i swiatło.
  3. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 1:34)
    :) dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 1:32)
    tak ? why ?
  5. dino
    dino (19.07.2009 1:29)
    jak ruiny w Łazienkach....:)
  6. dino
    dino (19.07.2009 1:27)
    a ja jestem fanem.....Ancheliny :)
  7. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 1:26)
    jeszcze tak :)
  8. dino
    dino (19.07.2009 1:25)
    ale jeszcze stoi...
  9. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 0:58)
    akustyka jest fajna w takich obiektach :)
  10. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 0:52)
    :)) w ręce, w oku i w kompie :) aparacik tam przelicza sobie wszystko :)