Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2755
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
jakiś świeżaczek ?? :)
-
Podoba się ten nieład.
Ładny kadr,kolory i swiatło.
-
:) dzięki
-
tak ? why ?
-
jak ruiny w Łazienkach....:)
-
a ja jestem fanem.....Ancheliny :)
-
jeszcze tak :)
-
ale jeszcze stoi...
-
akustyka jest fajna w takich obiektach :)
-
:)) w ręce, w oku i w kompie :) aparacik tam przelicza sobie wszystko :)
-
jakiś świeżaczek ?? :)
-
Podoba się ten nieład.
Ładny kadr,kolory i swiatło. -
:) dzięki
-
tak ? why ?
-
jak ruiny w Łazienkach....:)
-
a ja jestem fanem.....Ancheliny :)
-
jeszcze tak :)
-
ale jeszcze stoi...
-
akustyka jest fajna w takich obiektach :)
-
:)) w ręce, w oku i w kompie :) aparacik tam przelicza sobie wszystko :)