Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2752

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dingo11
    dingo11 (19.07.2009 20:02)
    :)))
  2. dingo11
    dingo11 (19.07.2009 20:01)
    :)
  3. dingo11
    dingo11 (19.07.2009 20:01)
    juz zbierałam takie dorodne w naszych lubelskich lasach...
    Sławku, a Ty skąd w Łukowie? :)
  4. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 20:00)
    To nówka sztuka :) pierwszy lot- 06/03/2004, dzięki
  5. dingo11
    dingo11 (19.07.2009 19:58)
    jakas rywalizacja???????????
    :)))))))))
  6. dingo11
    dingo11 (19.07.2009 19:57)
    prezentuje sie nieźle...
  7. renataglin
    renataglin (19.07.2009 17:37)
    codzienna dostawa samolotów, chmurek i kwiatków :)
    fajnie, że wróciłeś :)
  8. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 17:10)
    dzięki
  9. mapew
    mapew (19.07.2009 17:07)
    wielkie dzieki voyager747 za tak liczne plusy. Czy przegladanie zdjec dziala u Ciebie juz poprawnie?
    Ja nie zauwazylem dotad zadnych problemow.
  10. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 14:24)
    dzięki :)