Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2751

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. bkrystina
    bkrystina (19.07.2009 21:52)
    Ile cennych informacji można zdobyć na Kolumberze
  2. freemarti
    freemarti (19.07.2009 21:26)
    udaje ,że go nie widac tak się w kolorystykę wpisał :) pajączek oczywiście
  3. freemarti
    freemarti (19.07.2009 21:15)
    uwielbiam lilie:)) Teraz nawet czuc ten piękny zapach:) Napewno inni też poczują
  4. dino
    dino (19.07.2009 21:12)
    A i jeszcze - Sławku....niebawem dodam w końcu trochę zdjęć z wyjazdu...:)
  5. dino
    dino (19.07.2009 21:05)
    Wcale nie leń tylko trochę lamer w temacie iliczę zawsze na fachową pomoc....:)))
  6. sagnes80
    sagnes80 (19.07.2009 20:58)
    wakacje :) odliczanie czas zacząć ;)
  7. freemarti
    freemarti (19.07.2009 20:30)
    Dobry wieczór.
    Dziękuję za szaleństwo plusów. I dziękuję za polecenie Balos :)
    Niesamowite miejsce. Nawet nie da się opisac.
    Rzeczywiście trudno jest ogarnąc wszystkie miejsca, które chce się zobaczyc.
    Drogi są jak serpentyny i nie da się określic czasu ile tak naprawdę może zabrac podróż. Dzieki raz jeszcze i pozdrawiam
  8. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 20:09)
    tak... malutka :)
  9. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 20:08)
    Czasami tam bywam :)
  10. dingo11
    dingo11 (19.07.2009 20:04)
    ale przystojny... :)