Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2747
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
wygląda po Twoich zdjęciach ciekawie. Może coś o niej napiszesz??
-
Tutaj w Side zabytki są porozrzucane wszędzie, można łazić i łazić godzinami :)
-
dokładnie :)
-
jak to się dzieje że zawsze i ciągle te głowice stoją do góry nogami?
-
ale złudzenia optyczne. Dopiero potem Twój opis i już wszystko jasne:)
-
całkiem, całkiem :) Perge jest super, tutaj też byliśmy już drugi raz, pierwszy 9 lat temu.
-
:)) dzięki
-
A teraz?
-
ja sobie z Grecji trochę przypraw przywiozłam . Jak się kończą wpadam w panikę:( Tą misę konfiskuję:D
-
rewelka:) zrobię sobie tak w kuchni :D
-
wygląda po Twoich zdjęciach ciekawie. Może coś o niej napiszesz??
-
Tutaj w Side zabytki są porozrzucane wszędzie, można łazić i łazić godzinami :)
-
dokładnie :)
-
jak to się dzieje że zawsze i ciągle te głowice stoją do góry nogami?
-
ale złudzenia optyczne. Dopiero potem Twój opis i już wszystko jasne:)
-
całkiem, całkiem :) Perge jest super, tutaj też byliśmy już drugi raz, pierwszy 9 lat temu.
-
:)) dzięki
-
A teraz?
-
ja sobie z Grecji trochę przypraw przywiozłam . Jak się kończą wpadam w panikę:( Tą misę konfiskuję:D
-
rewelka:) zrobię sobie tak w kuchni :D