Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2747

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. freemarti
    freemarti (20.07.2009 19:33)
    wygląda po Twoich zdjęciach ciekawie. Może coś o niej napiszesz??
  2. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:32)
    Tutaj w Side zabytki są porozrzucane wszędzie, można łazić i łazić godzinami :)
  3. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:31)
    dokładnie :)
  4. freemarti
    freemarti (20.07.2009 19:30)
    jak to się dzieje że zawsze i ciągle te głowice stoją do góry nogami?
  5. freemarti
    freemarti (20.07.2009 19:30)
    ale złudzenia optyczne. Dopiero potem Twój opis i już wszystko jasne:)
  6. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:30)
    całkiem, całkiem :) Perge jest super, tutaj też byliśmy już drugi raz, pierwszy 9 lat temu.
  7. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:29)
    :)) dzięki
  8. freemarti
    freemarti (20.07.2009 19:28)
    A teraz?
  9. freemarti
    freemarti (20.07.2009 19:28)
    ja sobie z Grecji trochę przypraw przywiozłam . Jak się kończą wpadam w panikę:( Tą misę konfiskuję:D
  10. freemarti
    freemarti (20.07.2009 19:13)
    rewelka:) zrobię sobie tak w kuchni :D