Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2749

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. freemarti
    freemarti (20.07.2009 18:40)
    tak jak my w Krakowie:D
  2. freemarti
    freemarti (20.07.2009 18:39)
    one musiały się pojawic.
    Zauważ, że akwedukt jest przerwany jakby celowo przez drogąę a niebo wessało druty.
    Niesamowita sprawa:)
  3. freemarti
    freemarti (20.07.2009 18:36)
    świetne miejsce. Dobrze zachowane?
  4. freemarti
    freemarti (20.07.2009 18:33)
    i właśnie o to chodziło --o cały zestaw lilii. Superancko:)
  5. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 0:12)
    dzięki Mapew :)
  6. andremuc71
    andremuc71 (19.07.2009 23:54)
    Ciesze sie, ze czasami tesknisz jeszcze za Hawajami :) Dzieki za plusy :)
  7. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 22:13)
    Tak na prawdę to na tym kwiatku są 3 robale, bo te na dole czarne odnóża, to są od trzeciego robalka :)
    Widzicie je ?
  8. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 22:11)
    no ja się nie znam :)
  9. voyager747
    voyager747 (19.07.2009 22:09)
    dzięki :) był malutki
  10. freemarti
    freemarti (19.07.2009 22:08)
    białe są najpiękniejsze a w fiolecie chyba irysy są prawda? Te akurat mi się bardzo podobają:)