Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2745

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 20:14)
    dzięki :) wkleję go jeszcze w powiększeniu kiedyś :)
  2. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:12)
    Świetne zdjęcie
  3. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 20:05)
    To jest nad samym morzem, na takim cypelku.
    Tutaj można zerknąć na mapkę:

    http://www.panoramio.com/photo/23843437
  4. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:03)
    bardzo dobrze zachowane.
  5. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:02)
    Tak nad morzem ? Świątynia była nad morzem? Super. Brak mi słów
  6. freemarti
    freemarti (20.07.2009 19:56)
    pięknie się ułożyły
  7. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:54)
    Tak spadają jak chleb z masłem na podłogę :)
  8. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:42)
    Ja lubię łazić po takich ruinach :) Upał niestety trochę dokuczał.
  9. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:42)
    To jest rzeka Koprulu. Potem może coś dopiszę :)
  10. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:38)
    trochę zniknęło :)