Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2745
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki :) wkleję go jeszcze w powiększeniu kiedyś :)
-
Świetne zdjęcie
-
To jest nad samym morzem, na takim cypelku.
Tutaj można zerknąć na mapkę:
http://www.panoramio.com/photo/23843437
-
bardzo dobrze zachowane.
-
Tak nad morzem ? Świątynia była nad morzem? Super. Brak mi słów
-
pięknie się ułożyły
-
Tak spadają jak chleb z masłem na podłogę :)
-
Ja lubię łazić po takich ruinach :) Upał niestety trochę dokuczał.
-
To jest rzeka Koprulu. Potem może coś dopiszę :)
-
trochę zniknęło :)
-
dzięki :) wkleję go jeszcze w powiększeniu kiedyś :)
-
Świetne zdjęcie
-
To jest nad samym morzem, na takim cypelku.
Tutaj można zerknąć na mapkę:
http://www.panoramio.com/photo/23843437 -
bardzo dobrze zachowane.
-
Tak nad morzem ? Świątynia była nad morzem? Super. Brak mi słów
-
pięknie się ułożyły
-
Tak spadają jak chleb z masłem na podłogę :)
-
Ja lubię łazić po takich ruinach :) Upał niestety trochę dokuczał.
-
To jest rzeka Koprulu. Potem może coś dopiszę :)
-
trochę zniknęło :)