Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2748
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
o kurcze :D
-
i czekał na Ciebie:)
-
też cieszę się z opisu :)
-
taka drogą można jechac-jedna ręka robi zdjęcie a druga na kierownicy :))
-
piękne. Gdzieś to już widziałam-w jakiejś książce
-
wygląda niebezpiecznie. silne prądy i prędkośc światła...
-
wysmakowane rzeźbienia.
-
Cudowna. Architektura na 5-kę!
-
Piękny kolor.
-
trochę jak w mieście Rodos..
-
o kurcze :D
-
i czekał na Ciebie:)
-
też cieszę się z opisu :)
-
taka drogą można jechac-jedna ręka robi zdjęcie a druga na kierownicy :))
-
piękne. Gdzieś to już widziałam-w jakiejś książce
-
wygląda niebezpiecznie. silne prądy i prędkośc światła...
-
wysmakowane rzeźbienia.
-
Cudowna. Architektura na 5-kę!
-
Piękny kolor.
-
trochę jak w mieście Rodos..