Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2746
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
My też czasami przywozimy :)
-
pewnie świetne uczucie przejśc tym gajem pod tym łukiem?
-
:)) Tam jakaś knajpka jest na dole
-
Teatr jest ciągle w remoncie, ale już można go zwiedzać. Ten jest w wiele gorszym stanie niż ten w Aspendos.
-
chyba nie :)
-
:) Trzeba trochę pogrzebać w sieci albo w przewodnikach i jest :)
-
to trochę niebezpieczne :)
-
może czas już na żywo zobaczyć ? :)
-
Dużo wody teraz było :)
-
Wszystko dokładnie ponumerowane i opisane :)
-
My też czasami przywozimy :)
-
pewnie świetne uczucie przejśc tym gajem pod tym łukiem?
-
:)) Tam jakaś knajpka jest na dole
-
Teatr jest ciągle w remoncie, ale już można go zwiedzać. Ten jest w wiele gorszym stanie niż ten w Aspendos.
-
chyba nie :)
-
:) Trzeba trochę pogrzebać w sieci albo w przewodnikach i jest :)
-
to trochę niebezpieczne :)
-
może czas już na żywo zobaczyć ? :)
-
Dużo wody teraz było :)
-
Wszystko dokładnie ponumerowane i opisane :)