Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2746

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:38)
    My też czasami przywozimy :)
  2. freemarti
    freemarti (20.07.2009 19:38)
    pewnie świetne uczucie przejśc tym gajem pod tym łukiem?
  3. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:37)
    :)) Tam jakaś knajpka jest na dole
  4. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:37)
    Teatr jest ciągle w remoncie, ale już można go zwiedzać. Ten jest w wiele gorszym stanie niż ten w Aspendos.
  5. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:36)
    chyba nie :)
  6. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:35)
    :) Trzeba trochę pogrzebać w sieci albo w przewodnikach i jest :)
  7. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:35)
    to trochę niebezpieczne :)
  8. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:34)
    może czas już na żywo zobaczyć ? :)
  9. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:34)
    Dużo wody teraz było :)
  10. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 19:33)
    Wszystko dokładnie ponumerowane i opisane :)