Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2744

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (20.07.2009 20:39)

    Witaj , Voyu : )

    Mowisz, ze mam sie tam wybrac, zeby "na zywo" sprawdzic kolorystyke ?

    ; )
  2. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 20:34)
    no nie :)
  3. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:31)
    ;D
  4. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:30)
    To jest jedyny minus.Ale to tak jakby zamknąc oczy i nagle znaleźc się w innym czasie. :)
  5. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:29)
    ok :))
  6. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:27)
    wizyta w turcji była dla mnie odkrywcza. Jakoś byłam źle nastawiona wcześniej. Po obejrzeniu zdjęc zmieniam zdanie. Do napisania. :)) I dziękuję za plusów całą ciężarówkę :D
  7. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 20:22)
    Na żywo wygląda lepiej, witaj Mimbla :)
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (20.07.2009 20:21)

    Cos jest w kolorystyce tego zdjecia , jakies "stare zloto" w kolorze...
    Przyciagajace ; )
  9. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:20)
    nad kamieniem leży kamienna róża:))
  10. freemarti
    freemarti (20.07.2009 20:19)
    maja szczęści że się im to zachowało. Kreteńczycy nie mieli tyle szczęścia prawda?