Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2744
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
no nie :)
-
;D
-
To jest jedyny minus.Ale to tak jakby zamknąc oczy i nagle znaleźc się w innym czasie. :)
-
ok :))
-
wizyta w turcji była dla mnie odkrywcza. Jakoś byłam źle nastawiona wcześniej. Po obejrzeniu zdjęc zmieniam zdanie. Do napisania. :)) I dziękuję za plusów całą ciężarówkę :D
-
Na żywo wygląda lepiej, witaj Mimbla :)
-
Cos jest w kolorystyce tego zdjecia , jakies "stare zloto" w kolorze...
Przyciagajace ; )
-
nad kamieniem leży kamienna róża:))
-
maja szczęści że się im to zachowało. Kreteńczycy nie mieli tyle szczęścia prawda?
-
no nie :)
-
;D
-
To jest jedyny minus.Ale to tak jakby zamknąc oczy i nagle znaleźc się w innym czasie. :)
-
ok :))
-
wizyta w turcji była dla mnie odkrywcza. Jakoś byłam źle nastawiona wcześniej. Po obejrzeniu zdjęc zmieniam zdanie. Do napisania. :)) I dziękuję za plusów całą ciężarówkę :D
-
Na żywo wygląda lepiej, witaj Mimbla :)
-
Cos jest w kolorystyce tego zdjecia , jakies "stare zloto" w kolorze...
Przyciagajace ; ) -
nad kamieniem leży kamienna róża:))
-
maja szczęści że się im to zachowało. Kreteńczycy nie mieli tyle szczęścia prawda?
Witaj , Voyu : )
Mowisz, ze mam sie tam wybrac, zeby "na zywo" sprawdzic kolorystyke ?
; )