Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2743
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
a nas nie ma w środku :(
-
pamiętam :) dużych samolotów i dużych lotnisk mój mąż zresztą nie odpuści :) z tym, że z nocnych lotnisk niewiele może wyjść ale obiecuję, że coś przywiozę :):):)
-
była krótko dzisiaj z 5 minut może. Muszę ją wysłać Sylwkowi może ją ładniej obrobi, bo jak nie potrafię :)
-
a jakieś ukraińskie masz??? bo w tym roku one na urlop mnie zabiorą :)
-
piękna :) i co najwyżej może szumieć w głowie od tak pięknych cudów natury :)
u mnie też dziś była, ale niestety mieszkam na 2 p. i wieżowce przesłaniały widok :)
-
zaszumiona okropnie :(
-
wiem o tym, smutne to :(
-
niestety nie tylko w Warszawie...
-
zdecydowanie polecam :)
-
.....dzięki za wizytę u mnie :)))
-
a nas nie ma w środku :(
-
pamiętam :) dużych samolotów i dużych lotnisk mój mąż zresztą nie odpuści :) z tym, że z nocnych lotnisk niewiele może wyjść ale obiecuję, że coś przywiozę :):):)
-
była krótko dzisiaj z 5 minut może. Muszę ją wysłać Sylwkowi może ją ładniej obrobi, bo jak nie potrafię :)
-
a jakieś ukraińskie masz??? bo w tym roku one na urlop mnie zabiorą :)
-
piękna :) i co najwyżej może szumieć w głowie od tak pięknych cudów natury :)
u mnie też dziś była, ale niestety mieszkam na 2 p. i wieżowce przesłaniały widok :)
-
zaszumiona okropnie :(
-
wiem o tym, smutne to :(
-
niestety nie tylko w Warszawie...
-
zdecydowanie polecam :)
-
.....dzięki za wizytę u mnie :)))