Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2743

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (20.07.2009 23:19)
    a nas nie ma w środku :(
  2. sagnes80
    sagnes80 (20.07.2009 21:46)
    pamiętam :) dużych samolotów i dużych lotnisk mój mąż zresztą nie odpuści :) z tym, że z nocnych lotnisk niewiele może wyjść ale obiecuję, że coś przywiozę :):):)
  3. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 21:41)
    była krótko dzisiaj z 5 minut może. Muszę ją wysłać Sylwkowi może ją ładniej obrobi, bo jak nie potrafię :)
  4. sagnes80
    sagnes80 (20.07.2009 21:41)
    a jakieś ukraińskie masz??? bo w tym roku one na urlop mnie zabiorą :)
  5. sagnes80
    sagnes80 (20.07.2009 21:39)
    piękna :) i co najwyżej może szumieć w głowie od tak pięknych cudów natury :)
    u mnie też dziś była, ale niestety mieszkam na 2 p. i wieżowce przesłaniały widok :)
  6. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 21:34)
    zaszumiona okropnie :(
  7. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 21:30)
    wiem o tym, smutne to :(
  8. sagnes80
    sagnes80 (20.07.2009 21:28)
    niestety nie tylko w Warszawie...
  9. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 20:55)
    zdecydowanie polecam :)
  10. chlop2009
    chlop2009 (20.07.2009 20:51)
    .....dzięki za wizytę u mnie :)))