Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2742
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
rzadko tu bywam ostatnio ale miło Cię widzieć...
-
Voyager ajjjj widzisz ja to nie umiem okiełznać tych wszystkich miejsc w necie , tyle tego że zawsze coś zaniedbam ale pamiętam o Was i zagladam choć nie zawsze napiszę to jestem i jak tylko będę miała coś nowego to wstawię niezwłocznie , tym czasem pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki :*
-
Sławek, dziękuję. Widzę, że do Ciebie - tak jak i do mnie - przemawiają wspaniałe auta i doskonała muzyka :-)))
-
Może kilka tygodni ;-), ale Ci nie odpuszczę ;-)))
-
No wiesz, przejrzenie Twoich to na kilka lat ;-). Pisząc "zaległości", miałem na myśli odpowiedzi tym, którzy zdecydowali się na wsadzenie głowy w paszczę lwa - tego lwa z mojego avatara;-) - i wizytę na moim profilu ;-). Ryzykanci ;-)))
-
Cześc Sławku ;-) Właśnie odrabiam zaległości ;-)
-
To fakt, fajnie :)
-
dzięki bardzo, ale mnie zaplusowałeś
-
my nie latamy za ocean LOTem, pewnie dlatego :) dzięki
-
dzięki :)
-
rzadko tu bywam ostatnio ale miło Cię widzieć...
-
Voyager ajjjj widzisz ja to nie umiem okiełznać tych wszystkich miejsc w necie , tyle tego że zawsze coś zaniedbam ale pamiętam o Was i zagladam choć nie zawsze napiszę to jestem i jak tylko będę miała coś nowego to wstawię niezwłocznie , tym czasem pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki :*
-
Sławek, dziękuję. Widzę, że do Ciebie - tak jak i do mnie - przemawiają wspaniałe auta i doskonała muzyka :-)))
-
Może kilka tygodni ;-), ale Ci nie odpuszczę ;-)))
-
No wiesz, przejrzenie Twoich to na kilka lat ;-). Pisząc "zaległości", miałem na myśli odpowiedzi tym, którzy zdecydowali się na wsadzenie głowy w paszczę lwa - tego lwa z mojego avatara;-) - i wizytę na moim profilu ;-). Ryzykanci ;-)))
-
Cześc Sławku ;-) Właśnie odrabiam zaległości ;-)
-
To fakt, fajnie :)
-
dzięki bardzo, ale mnie zaplusowałeś
-
my nie latamy za ocean LOTem, pewnie dlatego :) dzięki
-
dzięki :)