Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2742

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. smyczek1974
    smyczek1974 (22.07.2009 13:26)
    rzadko tu bywam ostatnio ale miło Cię widzieć...
  2. miderska
    miderska (22.07.2009 1:15)
    Voyager ajjjj widzisz ja to nie umiem okiełznać tych wszystkich miejsc w necie , tyle tego że zawsze coś zaniedbam ale pamiętam o Was i zagladam choć nie zawsze napiszę to jestem i jak tylko będę miała coś nowego to wstawię niezwłocznie , tym czasem pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki :*
  3. arnold.layne
    arnold.layne (22.07.2009 0:22)
    Sławek, dziękuję. Widzę, że do Ciebie - tak jak i do mnie - przemawiają wspaniałe auta i doskonała muzyka :-)))
  4. arnold.layne
    arnold.layne (22.07.2009 0:13)
    Może kilka tygodni ;-), ale Ci nie odpuszczę ;-)))
  5. arnold.layne
    arnold.layne (22.07.2009 0:13)
    No wiesz, przejrzenie Twoich to na kilka lat ;-). Pisząc "zaległości", miałem na myśli odpowiedzi tym, którzy zdecydowali się na wsadzenie głowy w paszczę lwa - tego lwa z mojego avatara;-) - i wizytę na moim profilu ;-). Ryzykanci ;-)))
  6. arnold.layne
    arnold.layne (21.07.2009 23:42)
    Cześc Sławku ;-) Właśnie odrabiam zaległości ;-)
  7. voyager747
    voyager747 (21.07.2009 14:51)
    To fakt, fajnie :)
  8. yrec61
    yrec61 (21.07.2009 14:22)
    dzięki bardzo, ale mnie zaplusowałeś
  9. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 23:27)
    my nie latamy za ocean LOTem, pewnie dlatego :) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (20.07.2009 23:19)
    dzięki :)