Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2741

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 0:21)
    tak, wiem :) dzięki za info, ja nie biorę udziału w konkursach, bo nawet w takich bez nagród nic nie wygrywam.
    Ja mam spory dystans do siebie i swoich zdjęć :)))
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.07.2009 0:15)
    Voy, to jest wlasnie to zdjecie, o ktorym wspominalam dzis : )
  3. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 0:04)
    dzięki
  4. sagnes80
    sagnes80 (23.07.2009 22:18)
    świetne ujęcie z tą łąką z przodu :)
  5. voyager747
    voyager747 (23.07.2009 21:41)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (22.07.2009 18:59)
    wstydzę się :)
  7. voyager747
    voyager747 (22.07.2009 18:59)
    :))
  8. arnold.layne
    arnold.layne (22.07.2009 15:04)
    Wstydź się. Jak można dewastowac zabytki ;-)
  9. arnold.layne
    arnold.layne (22.07.2009 15:02)
    W pierwszej chwili myślałem, że to komin jest ;-)
  10. arnold.layne
    arnold.layne (22.07.2009 15:00)
    Cześc Voy ;-)
    Coś ze sześcdziesiąt parę tysięcy tych fotek tu jest ;-)))