Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2741
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
Voy, to jest wlasnie to zdjecie, o ktorym wspominalam dzis : )
-
dzięki
-
świetne ujęcie z tą łąką z przodu :)
-
dzięki
-
wstydzę się :)
-
:))
-
Wstydź się. Jak można dewastowac zabytki ;-)
-
W pierwszej chwili myślałem, że to komin jest ;-)
-
Cześc Voy ;-)
Coś ze sześcdziesiąt parę tysięcy tych fotek tu jest ;-)))
-
Voy, to jest wlasnie to zdjecie, o ktorym wspominalam dzis : )
-
dzięki
-
świetne ujęcie z tą łąką z przodu :)
-
dzięki
-
wstydzę się :)
-
:))
-
Wstydź się. Jak można dewastowac zabytki ;-)
-
W pierwszej chwili myślałem, że to komin jest ;-)
-
Cześc Voy ;-)
Coś ze sześcdziesiąt parę tysięcy tych fotek tu jest ;-)))
Ja mam spory dystans do siebie i swoich zdjęć :)))