Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2740

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.07.2009 16:20)
    Stoją mężnie:) i prosto:)) trochę wygięło tą piewszą,ale to pewnie wina obiektywu:) zresztą co ja się będę czepiał, mie sie podoba:)
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.07.2009 16:17)
    "...i trudno złapać :) "
    No ja mysle !
  3. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 16:16)
    myślisz, że się walą trochę ? :) to obiektyw przy szerokim kącie :)
  4. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 16:15)
    nie, słabe u nas były i trudno złapać :)
  5. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.07.2009 15:59)
    a dzisiejszych nocnych piorunów nie masz przpadkiem?:)
  6. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.07.2009 15:57)
    jeszcze ucięcie bym przeżył , ale że krzywo to juz nie przeżyje:D
  7. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.07.2009 15:56)
    Ktoś coś o grzybach mówił to jestem:))
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.07.2009 0:38)

    Voy !
    Nie draznij Ufoludka ! I to po nocy ; )

    Poczekamy ,zobaczymy ; )
  9. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 0:34)
    ee... tam :))
  10. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.07.2009 0:32)
    Aaa...i tu sie mylisz : )