Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2740
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Stoją mężnie:) i prosto:)) trochę wygięło tą piewszą,ale to pewnie wina obiektywu:) zresztą co ja się będę czepiał, mie sie podoba:)
-
"...i trudno złapać :) "
No ja mysle !
-
myślisz, że się walą trochę ? :) to obiektyw przy szerokim kącie :)
-
nie, słabe u nas były i trudno złapać :)
-
a dzisiejszych nocnych piorunów nie masz przpadkiem?:)
-
jeszcze ucięcie bym przeżył , ale że krzywo to juz nie przeżyje:D
-
Ktoś coś o grzybach mówił to jestem:))
-
Voy !
Nie draznij Ufoludka ! I to po nocy ; )
Poczekamy ,zobaczymy ; )
-
ee... tam :))
-
Aaa...i tu sie mylisz : )
-
Stoją mężnie:) i prosto:)) trochę wygięło tą piewszą,ale to pewnie wina obiektywu:) zresztą co ja się będę czepiał, mie sie podoba:)
-
"...i trudno złapać :) "
No ja mysle ! -
myślisz, że się walą trochę ? :) to obiektyw przy szerokim kącie :)
-
nie, słabe u nas były i trudno złapać :)
-
a dzisiejszych nocnych piorunów nie masz przpadkiem?:)
-
jeszcze ucięcie bym przeżył , ale że krzywo to juz nie przeżyje:D
-
Ktoś coś o grzybach mówił to jestem:))
-
Voy !
Nie draznij Ufoludka ! I to po nocy ; )
Poczekamy ,zobaczymy ; ) -
ee... tam :))
-
Aaa...i tu sie mylisz : )