Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2739
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Dziekuje :-) A Ty podziekuj Smokowi :-)
-
dzięki
-
dzięki :)
-
:)) obstawiam ślimaki, ale te takie żuki czarne :) żarłoki :)
-
tiaa..połknąłes go zapewne w całości:)) albo gdzieś sie biedak suszy:D
-
ja nie :)
-
a kto go pogryzł?:)
-
u nas słabiutko, coś tam postrzelało, ale daleko i mało efektownie :)
-
a wiesz ta ucięta, to chyba taka była nawet, muszę poszukać na innych zdjęciach :)
-
łoo żesz..na Białołęce waliło aż miło:))
Mimblo, pioruna to łatwo złapać..wystarczy wejść na dach i przez telefon pogadać..piorun sam przyjdzie:D
-
Dziekuje :-) A Ty podziekuj Smokowi :-)
-
dzięki
-
dzięki :)
-
:)) obstawiam ślimaki, ale te takie żuki czarne :) żarłoki :)
-
tiaa..połknąłes go zapewne w całości:)) albo gdzieś sie biedak suszy:D
-
ja nie :)
-
a kto go pogryzł?:)
-
u nas słabiutko, coś tam postrzelało, ale daleko i mało efektownie :)
-
a wiesz ta ucięta, to chyba taka była nawet, muszę poszukać na innych zdjęciach :)
-
łoo żesz..na Białołęce waliło aż miło:))
Mimblo, pioruna to łatwo złapać..wystarczy wejść na dach i przez telefon pogadać..piorun sam przyjdzie:D