Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2739

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. mapew
    mapew (24.07.2009 21:06)
    Dziekuje :-) A Ty podziekuj Smokowi :-)
  2. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 20:04)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 19:46)
    dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 16:59)
    :)) obstawiam ślimaki, ale te takie żuki czarne :) żarłoki :)
  5. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.07.2009 16:58)
    tiaa..połknąłes go zapewne w całości:)) albo gdzieś sie biedak suszy:D
  6. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 16:54)
    ja nie :)
  7. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.07.2009 16:52)
    a kto go pogryzł?:)
  8. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 16:33)
    u nas słabiutko, coś tam postrzelało, ale daleko i mało efektownie :)
  9. voyager747
    voyager747 (24.07.2009 16:32)
    a wiesz ta ucięta, to chyba taka była nawet, muszę poszukać na innych zdjęciach :)
  10. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (24.07.2009 16:22)
    łoo żesz..na Białołęce waliło aż miło:))
    Mimblo, pioruna to łatwo złapać..wystarczy wejść na dach i przez telefon pogadać..piorun sam przyjdzie:D