Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2738
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
dzięki, to dzisiaj ok. 18ej robione :)
-
Alez niebo fantastyczne...
I to pole ...
Az milej sie robi ;)
-
Voyager, Ty jesteś mądry człowiek, powiedz mi, dlaczego od kilku tygodni nie mogę dodać zdjęcia na Kolumbera i mi wyskakuje jakiś "błąd (IO) serwera".
Co ja źle robię? :(
-
zawsze tak jest :)
-
fajnie - czasem i lot samolotem moze okazac sie mily...
-
czekam :)
-
witam! musze ostrzec, ze chyba nie bardzo popisalam sie zdjeciami samolotow, ale obiecuje wrzucic pare fotek podozniczych. a voyager jak spedza wakacje? pozdrawiam, k.
-
Dzieki za plusiki i odwiedziny -zaprszam ponownie
-
Hej, dzieki za powitanie na Kolumberze. Wlasnie opublikowalem relacje z pierwszej podrozy. To opis wyprawy do Iranu z poczatku tego roku. Teraz podobno nie sposob dostac wize. Dodalem tez troche zdjec. Mam nadzieje, ze uznasz material za ciekawy. :)
Pozdrawiam,
F.
-
dzięki, to dzisiaj ok. 18ej robione :)
-
Alez niebo fantastyczne...
I to pole ...
Az milej sie robi ;) -
Voyager, Ty jesteś mądry człowiek, powiedz mi, dlaczego od kilku tygodni nie mogę dodać zdjęcia na Kolumbera i mi wyskakuje jakiś "błąd (IO) serwera".
Co ja źle robię? :( -
zawsze tak jest :)
-
fajnie - czasem i lot samolotem moze okazac sie mily...
-
czekam :)
-
witam! musze ostrzec, ze chyba nie bardzo popisalam sie zdjeciami samolotow, ale obiecuje wrzucic pare fotek podozniczych. a voyager jak spedza wakacje? pozdrawiam, k.
-
Dzieki za plusiki i odwiedziny -zaprszam ponownie
-
Hej, dzieki za powitanie na Kolumberze. Wlasnie opublikowalem relacje z pierwszej podrozy. To opis wyprawy do Iranu z poczatku tego roku. Teraz podobno nie sposob dostac wize. Dodalem tez troche zdjec. Mam nadzieje, ze uznasz material za ciekawy. :)
Pozdrawiam,
F.
pozdrawiam