Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2738

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. yrec61
    yrec61 (26.07.2009 10:13)
    witam i dziękuję za "dodatnią" wizytę:))
    pozdrawiam
  2. voyager747
    voyager747 (25.07.2009 22:29)
    dzięki, to dzisiaj ok. 18ej robione :)
  3. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (25.07.2009 22:15)
    Alez niebo fantastyczne...
    I to pole ...
    Az milej sie robi ;)
  4. welwetka
    welwetka (25.07.2009 19:06)
    Voyager, Ty jesteś mądry człowiek, powiedz mi, dlaczego od kilku tygodni nie mogę dodać zdjęcia na Kolumbera i mi wyskakuje jakiś "błąd (IO) serwera".
    Co ja źle robię? :(
  5. voyager747
    voyager747 (25.07.2009 15:13)
    zawsze tak jest :)
  6. carrie.carrie
    carrie.carrie (25.07.2009 14:09)
    fajnie - czasem i lot samolotem moze okazac sie mily...
  7. voyager747
    voyager747 (25.07.2009 14:05)
    czekam :)
  8. carrie.carrie
    carrie.carrie (25.07.2009 14:04)
    witam! musze ostrzec, ze chyba nie bardzo popisalam sie zdjeciami samolotow, ale obiecuje wrzucic pare fotek podozniczych. a voyager jak spedza wakacje? pozdrawiam, k.
  9. bkrystina
    bkrystina (25.07.2009 0:36)
    Dzieki za plusiki i odwiedziny -zaprszam ponownie
  10. world.nomad
    world.nomad (24.07.2009 21:31)
    Hej, dzieki za powitanie na Kolumberze. Wlasnie opublikowalem relacje z pierwszej podrozy. To opis wyprawy do Iranu z poczatku tego roku. Teraz podobno nie sposob dostac wize. Dodalem tez troche zdjec. Mam nadzieje, ze uznasz material za ciekawy. :)

    Pozdrawiam,
    F.