Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2737

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. mapew
    mapew (26.07.2009 23:11)
    mieszkasz obok lotniska? ;-)
  2. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:11)
    dzięki, to specjalne malowanie :)
  3. renataglin
    renataglin (26.07.2009 23:10)
    fajnie kontrastuje z niebem :)
  4. mapew
    mapew (26.07.2009 23:10)
    fajnie wyglada na tle tych chmur
  5. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:01)
    :)) nie pytam jaki to :))
  6. renataglin
    renataglin (26.07.2009 23:00)
    :)
  7. slawannka
    slawannka (26.07.2009 22:22)
    Voyagerku, dzięki za plusiora na Białego:)
  8. welwetka
    welwetka (26.07.2009 16:18)
    Voyager, już odkryłam w czym problem:) Po prostu moje wi-fi nie toleruje wysyłania zbyt dużej ilości plików. Sprawdziłam na stacjonarnym komputerze z modemem i wszystko śmiga, dodałam zdjęcia bez problemu ;)))
    Zapraszam zatem do obejrzenia moich (skromnych) ostatnich fotograficzno-wyjazdowych poczynań;)
  9. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 13:25)
    Ja myślę i czekam :)
  10. pt.janicki
    pt.janicki (26.07.2009 13:23)
    Voyager, ciągle mam kłopoty z wrzucaniem zdjęć, ale się nie poddam i wrzucę jeszcze parę latawców!