Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2737
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
mieszkasz obok lotniska? ;-)
-
dzięki, to specjalne malowanie :)
-
fajnie kontrastuje z niebem :)
-
fajnie wyglada na tle tych chmur
-
:)) nie pytam jaki to :))
-
:)
-
Voyagerku, dzięki za plusiora na Białego:)
-
Voyager, już odkryłam w czym problem:) Po prostu moje wi-fi nie toleruje wysyłania zbyt dużej ilości plików. Sprawdziłam na stacjonarnym komputerze z modemem i wszystko śmiga, dodałam zdjęcia bez problemu ;)))
Zapraszam zatem do obejrzenia moich (skromnych) ostatnich fotograficzno-wyjazdowych poczynań;)
-
Ja myślę i czekam :)
-
Voyager, ciągle mam kłopoty z wrzucaniem zdjęć, ale się nie poddam i wrzucę jeszcze parę latawców!
-
mieszkasz obok lotniska? ;-)
-
dzięki, to specjalne malowanie :)
-
fajnie kontrastuje z niebem :)
-
fajnie wyglada na tle tych chmur
-
:)) nie pytam jaki to :))
-
:)
-
Voyagerku, dzięki za plusiora na Białego:)
-
Voyager, już odkryłam w czym problem:) Po prostu moje wi-fi nie toleruje wysyłania zbyt dużej ilości plików. Sprawdziłam na stacjonarnym komputerze z modemem i wszystko śmiga, dodałam zdjęcia bez problemu ;)))
Zapraszam zatem do obejrzenia moich (skromnych) ostatnich fotograficzno-wyjazdowych poczynań;) -
Ja myślę i czekam :)
-
Voyager, ciągle mam kłopoty z wrzucaniem zdjęć, ale się nie poddam i wrzucę jeszcze parę latawców!