Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2736
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Ja też, ale moje wyniki słabiutkie przy Twoich raczej :) Masz tam ksywkę Mapew ? Zaraz Cię poszukam :)
-
Voyager, jak lubisz latac, to znasz moze strone http://www.flightmemory.com/ ?
Jak nie, to polecam. Mozna tu zestawic bardzo dokladne statystyki wlasnych lotow.
Ja uzywam jej od dawna.
-
To super, ja też lubię patrzeć i latać :)
-
ja widze tak blisko samoloty, tylko jak udaje sie gdzies w daleka podroz.
Wszystkie Twoje zdjecia samolotow sa bardzo fajne. Mnie samoloty tez bardzo fascynuja.
-
dokładnie ! :)
-
Leciał od czwartku :) W końcu doleciał, specjalnie pojechałem na to lądowanie :) Samolot ma 19 lat.
Rodzinka mojego znajomego miała nim wracać i jak mi powiedział o awarii, to od razu pomyślałem, że to ten :)
-
to ten, co przez rok mam latać taki złoty?
-
ladnie sie prezentuje. A wiec w koncu szczesliwie dolecial.
-
Niedaleko w sumie :)
-
Niebo było takie trochę deszczowe, baliśmy się, że może padać, ale wytrzymało :) dzięki
-
Ja też, ale moje wyniki słabiutkie przy Twoich raczej :) Masz tam ksywkę Mapew ? Zaraz Cię poszukam :)
-
Voyager, jak lubisz latac, to znasz moze strone http://www.flightmemory.com/ ?
Jak nie, to polecam. Mozna tu zestawic bardzo dokladne statystyki wlasnych lotow.
Ja uzywam jej od dawna. -
To super, ja też lubię patrzeć i latać :)
-
ja widze tak blisko samoloty, tylko jak udaje sie gdzies w daleka podroz.
Wszystkie Twoje zdjecia samolotow sa bardzo fajne. Mnie samoloty tez bardzo fascynuja. -
dokładnie ! :)
-
Leciał od czwartku :) W końcu doleciał, specjalnie pojechałem na to lądowanie :) Samolot ma 19 lat.
Rodzinka mojego znajomego miała nim wracać i jak mi powiedział o awarii, to od razu pomyślałem, że to ten :) -
to ten, co przez rok mam latać taki złoty?
-
ladnie sie prezentuje. A wiec w koncu szczesliwie dolecial.
-
Niedaleko w sumie :)
-
Niebo było takie trochę deszczowe, baliśmy się, że może padać, ale wytrzymało :) dzięki