Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2736

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:34)
    Ja też, ale moje wyniki słabiutkie przy Twoich raczej :) Masz tam ksywkę Mapew ? Zaraz Cię poszukam :)
  2. mapew
    mapew (26.07.2009 23:29)
    Voyager, jak lubisz latac, to znasz moze strone http://www.flightmemory.com/ ?
    Jak nie, to polecam. Mozna tu zestawic bardzo dokladne statystyki wlasnych lotow.
    Ja uzywam jej od dawna.
  3. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:19)
    To super, ja też lubię patrzeć i latać :)
  4. mapew
    mapew (26.07.2009 23:17)
    ja widze tak blisko samoloty, tylko jak udaje sie gdzies w daleka podroz.
    Wszystkie Twoje zdjecia samolotow sa bardzo fajne. Mnie samoloty tez bardzo fascynuja.
  5. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:16)
    dokładnie ! :)
  6. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:16)
    Leciał od czwartku :) W końcu doleciał, specjalnie pojechałem na to lądowanie :) Samolot ma 19 lat.
    Rodzinka mojego znajomego miała nim wracać i jak mi powiedział o awarii, to od razu pomyślałem, że to ten :)
  7. renataglin
    renataglin (26.07.2009 23:14)
    to ten, co przez rok mam latać taki złoty?
  8. mapew
    mapew (26.07.2009 23:14)
    ladnie sie prezentuje. A wiec w koncu szczesliwie dolecial.
  9. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:13)
    Niedaleko w sumie :)
  10. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:13)
    Niebo było takie trochę deszczowe, baliśmy się, że może padać, ale wytrzymało :) dzięki