Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2735
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
pewnie czekałeś na SP-LPE :))
-
Byłem daleko i nic nie latało z powrotem.....
ale akurat był sabat......zwinąłem jedną miotłę i wrócilem.... :)
-
widziałem, fajne, ale wolę te stalowe :)
-
Voyager, dodalem jeszcze dla Ciebie kilkanascie zdjec takich statkow powietrznych, ktore ja lubie fotografowac :-)
-
Serdeczne dzięki za odwiedziny no i +++ pozdrawiam ;}
-
;} a gdzie samolocik ;}
-
super, czekam :)
-
fajnie. To mamy tez calkiem podobna liczbe lotow :-)
Kilka zdjec jakis statkow powietrznych wstawie moze jutro
-
moje klasycznie :
http://my.flightmemory.com/voyager747/pl
:)
-
mozesz mnie znalezc tutaj :-)
http://my.flightmemory.com/mwydera
A Twoje gdzie?
-
pewnie czekałeś na SP-LPE :))
-
Byłem daleko i nic nie latało z powrotem.....
ale akurat był sabat......zwinąłem jedną miotłę i wrócilem.... :) -
widziałem, fajne, ale wolę te stalowe :)
-
Voyager, dodalem jeszcze dla Ciebie kilkanascie zdjec takich statkow powietrznych, ktore ja lubie fotografowac :-)
-
Serdeczne dzięki za odwiedziny no i +++ pozdrawiam ;}
-
;} a gdzie samolocik ;}
-
super, czekam :)
-
fajnie. To mamy tez calkiem podobna liczbe lotow :-)
Kilka zdjec jakis statkow powietrznych wstawie moze jutro -
moje klasycznie :
http://my.flightmemory.com/voyager747/pl
:) -
mozesz mnie znalezc tutaj :-)
http://my.flightmemory.com/mwydera
A Twoje gdzie?