Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2735

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 21:32)
    pewnie czekałeś na SP-LPE :))
  2. dino
    dino (27.07.2009 21:24)
    Byłem daleko i nic nie latało z powrotem.....
    ale akurat był sabat......zwinąłem jedną miotłę i wrócilem.... :)
  3. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 21:19)
    widziałem, fajne, ale wolę te stalowe :)
  4. mapew
    mapew (27.07.2009 21:15)
    Voyager, dodalem jeszcze dla Ciebie kilkanascie zdjec takich statkow powietrznych, ktore ja lubie fotografowac :-)
  5. zby.nek
    zby.nek (27.07.2009 21:14)
    Serdeczne dzięki za odwiedziny no i +++ pozdrawiam ;}
  6. zby.nek
    zby.nek (27.07.2009 21:08)
    ;} a gdzie samolocik ;}
  7. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 0:06)
    super, czekam :)
  8. mapew
    mapew (27.07.2009 0:04)
    fajnie. To mamy tez calkiem podobna liczbe lotow :-)
    Kilka zdjec jakis statkow powietrznych wstawie moze jutro
  9. voyager747
    voyager747 (26.07.2009 23:59)
    moje klasycznie :

    http://my.flightmemory.com/voyager747/pl

    :)
  10. mapew
    mapew (26.07.2009 23:57)
    mozesz mnie znalezc tutaj :-)
    http://my.flightmemory.com/mwydera

    A Twoje gdzie?