Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2734

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 23:05)
    Dokładnie i to jest jego pierwsze lądowanie po powrocie z Nowego Jorku po tej awarii, ma 19 lat :)
  2. renataglin
    renataglin (27.07.2009 23:04)
    to ten staruszek co miał awarię?
  3. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 22:58)
    ukraińskie mówisz, hm... to chyba tylko 737 Aerosvit Airlines :)
  4. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 22:54)
    dzięki :)
  5. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 22:52)
    dzięki :)
  6. arnold.layne
    arnold.layne (27.07.2009 21:51)
    Sławek, dzięki za wizytę :-)
  7. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 21:50)
    hm... to tak: trzeba znaleźć punkt gdzie kończy się płot a zaczynają krzaczory, potem w prawo nad krzaczorami jakiś 1 cm i potem jakiś 1 cm w górę :) pod chmurką, to malutki Wizzair :)
  8. mapew
    mapew (27.07.2009 21:49)
    te stalowe sa dla mnie za szybkie (ja wolno fotografuje) ;-)
  9. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 21:44)
    no widzisz :)
  10. arnold.layne
    arnold.layne (27.07.2009 21:43)
    Nie myślałem, że na lotnisku takie ładne zboże rośnie ;-)