Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2734
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Dokładnie i to jest jego pierwsze lądowanie po powrocie z Nowego Jorku po tej awarii, ma 19 lat :)
-
to ten staruszek co miał awarię?
-
ukraińskie mówisz, hm... to chyba tylko 737 Aerosvit Airlines :)
-
dzięki :)
-
dzięki :)
-
Sławek, dzięki za wizytę :-)
-
hm... to tak: trzeba znaleźć punkt gdzie kończy się płot a zaczynają krzaczory, potem w prawo nad krzaczorami jakiś 1 cm i potem jakiś 1 cm w górę :) pod chmurką, to malutki Wizzair :)
-
te stalowe sa dla mnie za szybkie (ja wolno fotografuje) ;-)
-
no widzisz :)
-
Nie myślałem, że na lotnisku takie ładne zboże rośnie ;-)
-
Dokładnie i to jest jego pierwsze lądowanie po powrocie z Nowego Jorku po tej awarii, ma 19 lat :)
-
to ten staruszek co miał awarię?
-
ukraińskie mówisz, hm... to chyba tylko 737 Aerosvit Airlines :)
-
dzięki :)
-
dzięki :)
-
Sławek, dzięki za wizytę :-)
-
hm... to tak: trzeba znaleźć punkt gdzie kończy się płot a zaczynają krzaczory, potem w prawo nad krzaczorami jakiś 1 cm i potem jakiś 1 cm w górę :) pod chmurką, to malutki Wizzair :)
-
te stalowe sa dla mnie za szybkie (ja wolno fotografuje) ;-)
-
no widzisz :)
-
Nie myślałem, że na lotnisku takie ładne zboże rośnie ;-)