Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2733

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (28.07.2009 20:54)
    ale Ci fajnie :)
  2. sagnes80
    sagnes80 (28.07.2009 20:53)
    Dziękuję :):):)
  3. sagnes80
    sagnes80 (28.07.2009 20:53)
    wow super :) dziękuję :) teraz mogę odliczać dni do urlopu :):):)
  4. bkrystina
    bkrystina (28.07.2009 10:09)
    Dzieki za odwiedziny w moich podrózach
  5. voyager747
    voyager747 (28.07.2009 0:53)
    Ja czekałem na niego, ale z aparatem :))
  6. voyager747
    voyager747 (28.07.2009 0:52)
    :))
  7. dino
    dino (28.07.2009 0:50)
    Na Panią Ewę lepiej nie czekać......poczytałem już sobie......

    jak sięgam pamięcią to chyba jak miałem wracać w Wielki Piątek z Nowego Jorku w 2001 mogłem trafić też na tego grata........bo lot LOTu był odwołany......ale odwiedziłem Helsinki :))
  8. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 23:13)
    Sporo lata na świecie takich samolotów, ale ten jakiś wyjątkowo pechowy i sporo ma awarii, może dlatego że wcześniej latał w brazylijskim Varigu :)
  9. renataglin
    renataglin (27.07.2009 23:11)
    staram się :)
    czy taki 19latek nie jest już zagrożeniem dla pasażerów?
  10. voyager747
    voyager747 (27.07.2009 23:08)
    Renata jest na bieżąco, brawo :))