Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2733
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ale Ci fajnie :)
-
Dziękuję :):):)
-
wow super :) dziękuję :) teraz mogę odliczać dni do urlopu :):):)
-
Dzieki za odwiedziny w moich podrózach
-
Ja czekałem na niego, ale z aparatem :))
-
:))
-
Na Panią Ewę lepiej nie czekać......poczytałem już sobie......
jak sięgam pamięcią to chyba jak miałem wracać w Wielki Piątek z Nowego Jorku w 2001 mogłem trafić też na tego grata........bo lot LOTu był odwołany......ale odwiedziłem Helsinki :))
-
Sporo lata na świecie takich samolotów, ale ten jakiś wyjątkowo pechowy i sporo ma awarii, może dlatego że wcześniej latał w brazylijskim Varigu :)
-
staram się :)
czy taki 19latek nie jest już zagrożeniem dla pasażerów?
-
Renata jest na bieżąco, brawo :))
-
ale Ci fajnie :)
-
Dziękuję :):):)
-
wow super :) dziękuję :) teraz mogę odliczać dni do urlopu :):):)
-
Dzieki za odwiedziny w moich podrózach
-
Ja czekałem na niego, ale z aparatem :))
-
:))
-
Na Panią Ewę lepiej nie czekać......poczytałem już sobie......
jak sięgam pamięcią to chyba jak miałem wracać w Wielki Piątek z Nowego Jorku w 2001 mogłem trafić też na tego grata........bo lot LOTu był odwołany......ale odwiedziłem Helsinki :)) -
Sporo lata na świecie takich samolotów, ale ten jakiś wyjątkowo pechowy i sporo ma awarii, może dlatego że wcześniej latał w brazylijskim Varigu :)
-
staram się :)
czy taki 19latek nie jest już zagrożeniem dla pasażerów? -
Renata jest na bieżąco, brawo :))