Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2729
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
a.... to fajnie, rób foty :)
-
z Dortmundu :)
a za kilka dni spowrotem ;-(
-
hm... a skąd w takim układzie ? :)
-
do Katowic :)
-
Czekamy, plusy już się same rwą :) Dzięki :)
-
ale fajnie, a dokąd ?
-
dzięki, trochę straciło ostrość i szczegóły po pomniejszeniu :)
-
za 3 tygodnie takim chyba polece ;-)
-
bardzo fajne :-)
-
Hallo voyager, niestety nie zdazylem przygotowac nowych zdjec (mam za duzy wybor ;-)
Moze uda mi sie w przyszlym tygodniu. Na pewno cos znowu wkleje.
Serdecznie pozdrawiam
-
a.... to fajnie, rób foty :)
-
z Dortmundu :)
a za kilka dni spowrotem ;-( -
hm... a skąd w takim układzie ? :)
-
do Katowic :)
-
Czekamy, plusy już się same rwą :) Dzięki :)
-
ale fajnie, a dokąd ?
-
dzięki, trochę straciło ostrość i szczegóły po pomniejszeniu :)
-
za 3 tygodnie takim chyba polece ;-)
-
bardzo fajne :-)
-
Hallo voyager, niestety nie zdazylem przygotowac nowych zdjec (mam za duzy wybor ;-)
Moze uda mi sie w przyszlym tygodniu. Na pewno cos znowu wkleje.
Serdecznie pozdrawiam