Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2729

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 23:09)
    a.... to fajnie, rób foty :)
  2. mapew
    mapew (30.07.2009 23:05)
    z Dortmundu :)
    a za kilka dni spowrotem ;-(
  3. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 23:01)
    hm... a skąd w takim układzie ? :)
  4. mapew
    mapew (30.07.2009 23:00)
    do Katowic :)
  5. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 22:39)
    Czekamy, plusy już się same rwą :) Dzięki :)
  6. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 22:38)
    ale fajnie, a dokąd ?
  7. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 22:36)
    dzięki, trochę straciło ostrość i szczegóły po pomniejszeniu :)
  8. mapew
    mapew (30.07.2009 22:30)
    za 3 tygodnie takim chyba polece ;-)
  9. mapew
    mapew (30.07.2009 22:27)
    bardzo fajne :-)
  10. mapew
    mapew (30.07.2009 22:26)
    Hallo voyager, niestety nie zdazylem przygotowac nowych zdjec (mam za duzy wybor ;-)
    Moze uda mi sie w przyszlym tygodniu. Na pewno cos znowu wkleje.
    Serdecznie pozdrawiam