Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2731

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 15:27)
    dokładnie, dzięki
  2. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 15:26)
    A my Etnę z Taorminy :) Dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 15:25)
    Dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 15:24)
    Chyba tak :) Dzięki
  5. slawannka
    slawannka (30.07.2009 11:36)
    Duomo
  6. slawannka
    slawannka (30.07.2009 11:36)
    Palazzo Beneventano del Bosco przy Piazza Duomo, Ortigia
  7. slawannka
    slawannka (30.07.2009 11:32)
    te wykopaliska są na placu przy moście, którym się wchodzi na Ortigie
  8. slawannka
    slawannka (30.07.2009 11:31)
    to chyba Ortigia?
  9. slawannka
    slawannka (30.07.2009 11:11)
    Taormina jest trochę starsza od tych zdjęć, i nikt jej nie kasuje! :)
  10. slawannka
    slawannka (30.07.2009 11:09)
    widziałam Taorminę z Etny, z super bardzo daleka:)