Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2731
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dokładnie, dzięki
-
A my Etnę z Taorminy :) Dzięki
-
Dzięki
-
Chyba tak :) Dzięki
-
Duomo
-
Palazzo Beneventano del Bosco przy Piazza Duomo, Ortigia
-
te wykopaliska są na placu przy moście, którym się wchodzi na Ortigie
-
to chyba Ortigia?
-
Taormina jest trochę starsza od tych zdjęć, i nikt jej nie kasuje! :)
-
widziałam Taorminę z Etny, z super bardzo daleka:)
-
dokładnie, dzięki
-
A my Etnę z Taorminy :) Dzięki
-
Dzięki
-
Chyba tak :) Dzięki
-
Duomo
-
Palazzo Beneventano del Bosco przy Piazza Duomo, Ortigia
-
te wykopaliska są na placu przy moście, którym się wchodzi na Ortigie
-
to chyba Ortigia?
-
Taormina jest trochę starsza od tych zdjęć, i nikt jej nie kasuje! :)
-
widziałam Taorminę z Etny, z super bardzo daleka:)