Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2730
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Piękne dzięki ;}
-
:)) voyager , dzięki
-
już mi się powoli kończą :( dzięki
-
Podroznik ; )
-
Co zajrze to nowe zdjecia wakacyjne u Ciebie : )
-
:)) szkoda tylko, że tam w teatrze na dole był spory bałagan :)) dzięki
-
:))
-
no, to jakby nie różnica paru lat to mogliśmy sobie pomachać:)
-
nie ma za co:)
Ja byłam tylko na Ortigi, więc nie wiem, ale na moje oko...
-
tak, trochę przy skanowaniu cięło kawałek góry :(
-
Piękne dzięki ;}
-
:)) voyager , dzięki
-
już mi się powoli kończą :( dzięki
-
Podroznik ; )
-
Co zajrze to nowe zdjecia wakacyjne u Ciebie : )
-
:)) szkoda tylko, że tam w teatrze na dole był spory bałagan :)) dzięki
-
:))
-
no, to jakby nie różnica paru lat to mogliśmy sobie pomachać:)
-
nie ma za co:)
Ja byłam tylko na Ortigi, więc nie wiem, ale na moje oko... -
tak, trochę przy skanowaniu cięło kawałek góry :(