Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2730

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. zby.nek
    zby.nek (30.07.2009 20:12)
    Piękne dzięki ;}
  2. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 17:20)
    :)) voyager , dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 17:19)
    już mi się powoli kończą :( dzięki
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (30.07.2009 17:18)
    Podroznik ; )
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (30.07.2009 17:17)
    Co zajrze to nowe zdjecia wakacyjne u Ciebie : )
  6. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 16:22)
    :)) szkoda tylko, że tam w teatrze na dole był spory bałagan :)) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 16:15)
    :))
  8. slawannka
    slawannka (30.07.2009 16:02)
    no, to jakby nie różnica paru lat to mogliśmy sobie pomachać:)
  9. slawannka
    slawannka (30.07.2009 16:01)
    nie ma za co:)
    Ja byłam tylko na Ortigi, więc nie wiem, ale na moje oko...
  10. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 15:28)
    tak, trochę przy skanowaniu cięło kawałek góry :(