Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2727

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 13:50)
    to ten dokładnie :) nawet wiem kto robił tamto zdjęcie :)
  2. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 13:50)
    a to jest możliwe, ale to nie ten portal :)))
  3. edytamalceva
    edytamalceva (31.07.2009 13:48)
    ..ale wydaje mi sie ze pewna "marchewkowa dama" wkleila zdejecie cudnego truskawkowego chlopczyka o imieniu Adrianek ;))) taplajacego sie w tym basenie - a bynajmniej takie wrazenie sprawia ;)))
  4. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 13:40)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 13:39)
    to chyba na żywo, bo ja jeszcze nie wklejałem :)
  6. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 13:38)
    dzięki :)
  7. edytamalceva
    edytamalceva (31.07.2009 12:57)
    cudo :D
  8. edytamalceva
    edytamalceva (31.07.2009 12:55)
    ten basen to ja chyba juz gdzies wiszialam ;)))
  9. edytamalceva
    edytamalceva (31.07.2009 12:48)
    piekne!
  10. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (31.07.2009 0:58)
    Dzięki:))

    i chciałem dobranoc powiedzieć, bo padam na nos:)