Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2728

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 0:52)
    :)) dzięki :)
  2. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 0:40)
    ja też lubię, jak są to samoloty :)
  3. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 0:32)
    :) dzięki
  4. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (31.07.2009 0:29)
    jeszcze chwila i będzie korniszonek:D
  5. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 0:29)
    to nie moja, tylko mojej mamy :) dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 23:29)
    niestety, ja latam tylko na urlopie, a służbowo to nigdzie mnie nie chcą wysłać :)
  7. mapew
    mapew (30.07.2009 23:17)
    to nie to, co na urlopie :-)
  8. voyager747
    voyager747 (30.07.2009 23:16)
    a... to lipa :)
  9. mapew
    mapew (30.07.2009 23:14)
    ....wiec nie biore porzadnego sprzetu do zdjec
  10. mapew
    mapew (30.07.2009 23:13)
    nie wiem, czy mi sie uda, bo lece sluzbowo, z pewna delegacja :-)