Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2728
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
:)) dzięki :)
-
ja też lubię, jak są to samoloty :)
-
:) dzięki
-
jeszcze chwila i będzie korniszonek:D
-
to nie moja, tylko mojej mamy :) dzięki
-
niestety, ja latam tylko na urlopie, a służbowo to nigdzie mnie nie chcą wysłać :)
-
to nie to, co na urlopie :-)
-
a... to lipa :)
-
....wiec nie biore porzadnego sprzetu do zdjec
-
nie wiem, czy mi sie uda, bo lece sluzbowo, z pewna delegacja :-)
-
:)) dzięki :)
-
ja też lubię, jak są to samoloty :)
-
:) dzięki
-
jeszcze chwila i będzie korniszonek:D
-
to nie moja, tylko mojej mamy :) dzięki
-
niestety, ja latam tylko na urlopie, a służbowo to nigdzie mnie nie chcą wysłać :)
-
to nie to, co na urlopie :-)
-
a... to lipa :)
-
....wiec nie biore porzadnego sprzetu do zdjec
-
nie wiem, czy mi sie uda, bo lece sluzbowo, z pewna delegacja :-)