Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2726

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 19:25)
    To tak musi być :)
  2. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 19:25)
    Dokładnie, zdjęcie stare chyba z 2007 roku.
  3. edytamalceva
    edytamalceva (31.07.2009 18:16)
    staram się.. :D
  4. arnold.layne
    arnold.layne (31.07.2009 18:08)
    Moja żona potwierdza to, co wcześniej napisałem. Czyni tak nie przez kumoterstwo ;-). Uprawnia ją do tego wyksztalcenie biologiczne :-)
  5. pt.janicki
    pt.janicki (31.07.2009 17:51)
    Już jutro...
  6. arnold.layne
    arnold.layne (31.07.2009 17:47)
    Sławku, dziękuję :-). A kolory od upału wyparowali ;-)
  7. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 17:20)
    ja się nie znam :)
  8. arnold.layne
    arnold.layne (31.07.2009 17:19)
    "Anatomicznie" rzecz biorąc ;-), to słupek i pręciki - o ile pamiętam z nauki biologii ;-)). Jeśli pamiętam źle - co zważywszy na moje siwe włosy nie powinno dziwic ;-) - proszę o korektę :-)
  9. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 13:57)
    :)) dobra pamięć, brawo !
  10. edytamalceva
    edytamalceva (31.07.2009 13:56)
    Ja tez sie chyba domyslam ;D