Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2725

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. sagnes80
    sagnes80 (31.07.2009 22:13)
    coś w tym zdjęciu jest :) mi się podoba :)
  2. sagnes80
    sagnes80 (31.07.2009 22:10)
    no to jest śliczne :)
  3. sagnes80
    sagnes80 (31.07.2009 22:09)
    mniam :) zawsze takie zdjęcia na wieczór... od razu ciągnie mnie do szafek w celu poszukania czegoś słodkiego :) muszę się trzymać myszki i klikać dalej, żeby nie ulec pokusie ;)
  4. sagnes80
    sagnes80 (31.07.2009 22:07)
    świetne kolorki :)
  5. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 21:54)
    dzięki :)
  6. dino
    dino (31.07.2009 21:44)
    ładne Sławku :)
  7. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 21:34)
    dzięki Mapew :)
  8. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 21:17)
    dzięki, to dzisiaj pstrykane :)
  9. mapew
    mapew (31.07.2009 21:16)
    jakie piekne niebo:) Polecialoby sie...
  10. freemarti
    freemarti (31.07.2009 20:52)
    Dziekuję za wszystkie plusy i komentarze-przemogłam się i napisałam
    i dzięki Tobie to Balos. Pozdrawiam serdecznie:-))