Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2724

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (01.08.2009 0:23)
    dzięki :)
  2. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 22:43)
    :))
    daję linka z info :

    http://www.pasazer.com/in-3793-zloty,boeing,we,flocie,lotu,.php
  3. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 22:40)
    dokładnie, u mnie to samo, samolot= wakacje :)
  4. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 22:39)
    może w ubraniach :) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 22:38)
    Zrobiłem 3 i wszystkie nieostre niestety.
  6. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 22:37)
    :)) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (31.07.2009 22:37)
    :)) dzięki
  8. sagnes80
    sagnes80 (31.07.2009 22:19)
    wow ale kolor :) czy to po to, żeby nie musieli w nocy używać świateł, bo błyszczy z oddali ? ;)
  9. sagnes80
    sagnes80 (31.07.2009 22:16)
    ja patrzeć też lubię, bo nasuwają jedno skojarzenie - urlop :):):)
  10. sagnes80
    sagnes80 (31.07.2009 22:15)
    ale się fajnie wpasował róż do niebieskiego, a mówią, że te kolory się gryzą ;)