Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2720

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (03.08.2009 20:11)
    wieczór?
  2. voyager747
    voyager747 (03.08.2009 20:10)
    oni już nie latają do Warszawy :(
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (03.08.2009 20:09)
    do tego jeszcze brakuje zielonego Ryanair'a ;)
  4. voyager747
    voyager747 (03.08.2009 19:22)
    w kosmetyczce na Okęciu prze chwilę były 3 szminki, razem z tą :)
  5. dino
    dino (03.08.2009 15:00)
    wyfrunął z kosmetyczki..... :)
  6. voyager747
    voyager747 (03.08.2009 14:14)
    Trzeba było się założyć :)
  7. dino
    dino (03.08.2009 14:04)
    a widzisz, niedowiarku.... :)
  8. dino
    dino (03.08.2009 0:19)
    Sławku, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, arabską architekturą.....i całym stadem innych zwierzakow :)
    No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało

    :)))
  9. jacek.so
    jacek.so (02.08.2009 22:06)
    dzięki za +++ i pozdrawiam :)))
  10. dino
    dino (02.08.2009 20:57)
    :)