Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2720
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
wieczór?
-
oni już nie latają do Warszawy :(
-
do tego jeszcze brakuje zielonego Ryanair'a ;)
-
w kosmetyczce na Okęciu prze chwilę były 3 szminki, razem z tą :)
-
wyfrunął z kosmetyczki..... :)
-
Trzeba było się założyć :)
-
a widzisz, niedowiarku.... :)
-
Sławku, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, arabską architekturą.....i całym stadem innych zwierzakow :)
No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało
:)))
-
dzięki za +++ i pozdrawiam :)))
-
:)
-
wieczór?
-
oni już nie latają do Warszawy :(
-
do tego jeszcze brakuje zielonego Ryanair'a ;)
-
w kosmetyczce na Okęciu prze chwilę były 3 szminki, razem z tą :)
-
wyfrunął z kosmetyczki..... :)
-
Trzeba było się założyć :)
-
a widzisz, niedowiarku.... :)
-
Sławku, dzięki za szaloną noc z flamenco, w czasie ferii, arabską architekturą.....i całym stadem innych zwierzakow :)
No i oby gardziołko po takiej dawce lodów nie bolało
:))) -
dzięki za +++ i pozdrawiam :)))
-
:)