Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2721
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
Ja lubię :) dzięki
-
dzięki :)
-
to fakt, dzięki :)
-
i po co jezdzic po swiecie
-
piekny zestaw kolorow
-
Czasami wystarczy wyjsc za ostatnia chalupe czy dom i juz mamy taki piekny widok,pozdrawiam
-
dzięki :)
-
dobre niebo...
-
Tło jest właściwie bohaterem tego zdjęcia :)
-
Ja lubię :) dzięki
-
dzięki :)
-
to fakt, dzięki :)
-
i po co jezdzic po swiecie
-
piekny zestaw kolorow
-
Czasami wystarczy wyjsc za ostatnia chalupe czy dom i juz mamy taki piekny widok,pozdrawiam
-
dzięki :)
-
dobre niebo...
-
Tło jest właściwie bohaterem tego zdjęcia :)
Warto jeździć Jurku....