Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2721

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (02.08.2009 15:24)
    a Łuków do świata nie należy...?? :))

    Warto jeździć Jurku....
  2. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 14:43)
    Ja lubię :) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 14:43)
    dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 14:42)
    to fakt, dzięki :)
  5. jurek19511
    jurek19511 (02.08.2009 13:46)
    i po co jezdzic po swiecie
  6. jurek19511
    jurek19511 (02.08.2009 13:46)
    piekny zestaw kolorow
  7. jurek19511
    jurek19511 (02.08.2009 13:45)
    Czasami wystarczy wyjsc za ostatnia chalupe czy dom i juz mamy taki piekny widok,pozdrawiam
  8. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 13:14)
    dzięki :)
  9. dino
    dino (02.08.2009 13:11)
    dobre niebo...
  10. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 12:19)
    Tło jest właściwie bohaterem tego zdjęcia :)