Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2719
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
Dziękuję za plusy i widzę , że też sporo wrzuciłes-jutro zobaczę
bo dziś padam na twarz :((
Myślę , że jutro to będzie późna wieczorowa pora. Pozdrawiam do jutra te motylki :D
-
dzięki :)
-
dziękuje za +++ pozdrawiam;}
-
Pięknie ;}
-
ja widziałem nawet kombajny VOLVO. zielone.
...a w Wąchocku to wszyscy na pola z łukami wychodzą -bo Bizony się pojawiły! :P
-
prawie już nie ma Bizonów czerwonych, tylko jakieś takie nie wiadomo co z Holandii, Niemiec itp. zwykle zielone :)
-
prawie zachód :)
-
tak tez podejrzewalam. no, ale co tam. niech no strace...
-
...i czerwony Bizon? :D
-
Dziękuję za plusy i widzę , że też sporo wrzuciłes-jutro zobaczę
bo dziś padam na twarz :((
Myślę , że jutro to będzie późna wieczorowa pora. Pozdrawiam do jutra te motylki :D -
dzięki :)
-
dziękuje za +++ pozdrawiam;}
-
Pięknie ;}
-
ja widziałem nawet kombajny VOLVO. zielone.
...a w Wąchocku to wszyscy na pola z łukami wychodzą -bo Bizony się pojawiły! :P -
prawie już nie ma Bizonów czerwonych, tylko jakieś takie nie wiadomo co z Holandii, Niemiec itp. zwykle zielone :)
-
prawie zachód :)
-
tak tez podejrzewalam. no, ale co tam. niech no strace...
-
...i czerwony Bizon? :D
każdy jak będzie szukał robali made in voyager to zajrzy i znajdzie :)))