Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2719

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (04.08.2009 0:28)
    kawał dobrej roboty wreszcie przyjacielu.....

    każdy jak będzie szukał robali made in voyager to zajrzy i znajdzie :)))
  2. freemarti
    freemarti (03.08.2009 23:46)
    Dziękuję za plusy i widzę , że też sporo wrzuciłes-jutro zobaczę
    bo dziś padam na twarz :((
    Myślę , że jutro to będzie późna wieczorowa pora. Pozdrawiam do jutra te motylki :D
  3. voyager747
    voyager747 (03.08.2009 20:36)
    dzięki :)
  4. zby.nek
    zby.nek (03.08.2009 20:36)
    dziękuje za +++ pozdrawiam;}
  5. zby.nek
    zby.nek (03.08.2009 20:35)
    Pięknie ;}
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (03.08.2009 20:28)
    ja widziałem nawet kombajny VOLVO. zielone.

    ...a w Wąchocku to wszyscy na pola z łukami wychodzą -bo Bizony się pojawiły! :P
  7. voyager747
    voyager747 (03.08.2009 20:26)
    prawie już nie ma Bizonów czerwonych, tylko jakieś takie nie wiadomo co z Holandii, Niemiec itp. zwykle zielone :)
  8. voyager747
    voyager747 (03.08.2009 20:24)
    prawie zachód :)
  9. carrie.carrie
    carrie.carrie (03.08.2009 20:19)
    tak tez podejrzewalam. no, ale co tam. niech no strace...
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (03.08.2009 20:12)
    ...i czerwony Bizon? :D