Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2718

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. slawannka
    slawannka (04.08.2009 10:50)
    WOW!!! i o to chodzi, Voyagerku! Masz przed sobą jeszcze tak ze 30 galerii, co najmniej:)
  2. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 10:23)
    Cały czas dokładam zdjęcia, ale dużo tego. Może dzisiaj skończę :) Dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 10:23)
    :)) dzięki, wolę jednak samoloty :)
  4. carrie.carrie
    carrie.carrie (04.08.2009 8:55)
    rozumiem, ze nie chodzi tylko o samoloty, a generalnie o wszystko co lata.. no wiec, plusuje!
  5. sagnes80
    sagnes80 (04.08.2009 8:41)
    suuuuuuuuuuuuuuuuuper Voyu :)
    świetnie, że się zdecydowałeś zrobić oddzielną galerię :) od razu przejrzyściej. i jak kolorowo :) duży plus :)
  6. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 1:00)
    jakieś takie kolorowe trochę, nie sądzisz ? :)
  7. dino
    dino (04.08.2009 0:59)
    ładna rabatka z tych kwatków :)
  8. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 0:49)
    Samoloty miały być drugie w kolejce :)
  9. dino
    dino (04.08.2009 0:42)
    spokojnie...dasz radę....wielkie porządki się szykują.... :))


    potem będzie podróż "U sołtysa na polu" :))
  10. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 0:33)
    Eh... dzięki, na razie doszedłem do 20ej strony, a jest 112 do przeszukania :( Dzięki za pomoc.