Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2722

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 12:18)
    witaj Sylwek, dzięki :)
  2. dino
    dino (02.08.2009 12:17)
    ładne tło...
  3. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 12:04)
    dzięki Krzysiu :) będę się delektował :)
  4. yrec61
    yrec61 (02.08.2009 10:04)
    dzięki i pozdrawiam:))
  5. fiera_loca
    fiera_loca (02.08.2009 1:22)
    wzajemnie voyager,dzieki:)
  6. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 0:38)
    mylisz się, wystartował i poleciał :)) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 0:28)
    dzięki wszystkim :)
  8. voyager747
    voyager747 (02.08.2009 0:18)
    to 737 LOT a z tyłu Tunisair -Airbus 319 :)
  9. voyager747
    voyager747 (01.08.2009 22:54)
    :)) dzięki, po cichu dodam, że na auto ( pss.....) :))
  10. sagnes80
    sagnes80 (01.08.2009 22:49)
    coraz fajniejsze te Twoje makro :) trening czyni mistrza :)