Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2717

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. zby.nek
    zby.nek (04.08.2009 20:47)
    nie kasuj ;}
  2. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 20:46)
    a my za nimi autem :) dzięki
  3. zby.nek
    zby.nek (04.08.2009 20:45)
    i tak sobie idą ;}
  4. zby.nek
    zby.nek (04.08.2009 20:44)
    ;}
  5. zby.nek
    zby.nek (04.08.2009 20:43)
    Dobre ;}
  6. yrec61
    yrec61 (04.08.2009 18:37)
    witam i dzięki za ten "szturmowy najazd":))))
  7. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 16:59)
    Dzięki, niestety to bardzo żmudna i nudna praca :)
  8. arnold.layne
    arnold.layne (04.08.2009 16:57)
    Cześc Sławku. Widzę, że jednak zdecydowałeś się - używając biologicznego określenia - na "usystematyzowanie" części zbiorów :-). Jak tylko mi czas pozwoli, bardzo chętnie zajrzę :-)
  9. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 14:44)
    Bardzo powoli to idzie, dzięki :)
  10. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (04.08.2009 12:32)
    Alez wakacyjnie i kwiatowo sie od razu zrobilo !

    Gratuluje !