Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2713

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:28)
    Ja to wiem :)
  2. dino
    dino (05.08.2009 1:27)
    @Mimbla....wróble ćwierkają, że będzie opcja - Ulubione Zdjęcia!

    Od tych antylop się zaczęła moja przygoda kolumberowa....
  3. chlop2009
    chlop2009 (05.08.2009 1:26)
    ...takie cuda nad Warszawą:))))świetne:)))
  4. dino
    dino (05.08.2009 1:25)
    Jukatan to Meksyk.....przynajmniej kawałek.....:)
  5. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:23)
    :)) sam już się gubiłem jak chciałem coś znaleźć :) Dzięki Sylwek.
  6. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:23)
    nie ma się czego bać.... opisu nie będzie :) Dzięki Sylwek
  7. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:22)
    i jeden piorunek :) dzięki Sylwek
  8. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:21)
    stolica hazardu i kiczu jak mawiają :) Świetny punkt wypadowy do zwiedzania pięknych okolic.
    Dzięki Sylwek.
  9. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:20)
    Tutaj też tylko parę skanów, trzeba pamiętać, że to tylko Jukatan ( to ważne ) :)
    Dzięki Sylwek.
  10. dino
    dino (05.08.2009 1:20)
    Teraz będę miał motywację, żeby sięgnąć do tych albumików i przeklikać to czego nie widziałem....