Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2715
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
Hej, a mówiłam, że jak najpierw wrzucasz zdjęcia do galerii, a potem dopiero chcesz coś z nich zrobić, to jest duuuzo roboty:) Pracuj, pracuj:)
I dzieki za plusiki!
-
oj, to raczej nie "robialne", zresztą nie ma co pisać, jaki jest kwiatek każdy widzi :))
-
takie spore :) dzięki
-
kicie:)
-
Byłaby ciekawsza, jakbyś jednak się zmusił do tego żeby coś napisać:)
-
na też się udało, fajnie tam :) dzięki
-
szkoda, ze nie mozna juz wejsc. Na szczescie jeszcze zdazylem :-)
-
:) dzięki
-
b. dobry rezultat obrobki :-)
-
Hej, a mówiłam, że jak najpierw wrzucasz zdjęcia do galerii, a potem dopiero chcesz coś z nich zrobić, to jest duuuzo roboty:) Pracuj, pracuj:)
I dzieki za plusiki! -
oj, to raczej nie "robialne", zresztą nie ma co pisać, jaki jest kwiatek każdy widzi :))
-
takie spore :) dzięki
-
kicie:)
-
Byłaby ciekawsza, jakbyś jednak się zmusił do tego żeby coś napisać:)
-
na też się udało, fajnie tam :) dzięki
-
szkoda, ze nie mozna juz wejsc. Na szczescie jeszcze zdazylem :-)
-
:) dzięki
-
b. dobry rezultat obrobki :-)
Bój się Sławanko ja tu się jeszcze opis pojawi po Sycylią :))