Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2715

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (05.08.2009 1:07)
    Ile musiało upłynąć wody w Wiśle....voyager się zreformował...

    Bój się Sławanko ja tu się jeszcze opis pojawi po Sycylią :))
  2. slawannka
    slawannka (04.08.2009 23:00)
    Hej, a mówiłam, że jak najpierw wrzucasz zdjęcia do galerii, a potem dopiero chcesz coś z nich zrobić, to jest duuuzo roboty:) Pracuj, pracuj:)
    I dzieki za plusiki!
  3. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 22:47)
    oj, to raczej nie "robialne", zresztą nie ma co pisać, jaki jest kwiatek każdy widzi :))
  4. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 22:46)
    takie spore :) dzięki
  5. slawannka
    slawannka (04.08.2009 22:44)
    kicie:)
  6. slawannka
    slawannka (04.08.2009 22:42)
    Byłaby ciekawsza, jakbyś jednak się zmusił do tego żeby coś napisać:)
  7. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 22:36)
    na też się udało, fajnie tam :) dzięki
  8. mapew
    mapew (04.08.2009 22:30)
    szkoda, ze nie mozna juz wejsc. Na szczescie jeszcze zdazylem :-)
  9. voyager747
    voyager747 (04.08.2009 22:30)
    :) dzięki
  10. mapew
    mapew (04.08.2009 22:29)
    b. dobry rezultat obrobki :-)