Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2711
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
Było zdjęcie z Taorminy na Etnę, i ja napisałam tam, że ja mam zdjęcie z Etny na Taorminę, i że mogliśmy sobie pomachać, gdyby nie odległość w czasie:).
To jeśli to nie to, to gdzie jest tamto?
-
Oj Sławo, my już to dawno omówiliśmy. Ja nie jestem zwolennikiem długich opisów i te zdjęcia wkładam do albumów, żeby to jakoś uporządkować.
Ty się skupiasz na opisach, a ja na zdjęciach bardziej. Ciężko jest opisać podróż sprzed 4 czy 7 lat, bo już się nie pamięta wielu szczegółów.
Jeśli chcesz poczytać dyskusję o opisach podróży, to w moim profilu na samym początku już to wyjaśniałem.
Teraz mam jeszcze do zrobienia z 10 albumów. Jest to długa i żmudna robota :(
Poza tym jest tu sporo osób, które ładnie i ciekawie opisują podróże.
Pozdrawiam
-
Voyagerku, przygody mogą być zawsze i wszędzie, na najzwyczajniejszym wyjeździe! Jest też coś takiego, jak wrażenia:) Każdy z nas jest inny, jednemu się bardziej spodoba to, drugiemu co innego, jeden zauważy to, drugi co innego - w ten sposób wspólnie możemy się wzbogacić:)
Wiadomo, że mając za sobą taką masę wyjazdów i taką masę zdjęć nie dasz rady wszystkiego szeroko opisać, ale przynajmniej na przyszłość się postaraj, będzie ciekawiej dla Ciebie i dla nas:) Bo ja z reguły to co piszę, to jest napisane głównie dla mnie - żeby pamiętać! A więc, jak pojedziesz gdzieś jeszcze, a z pewnością, sądząc po Twoich podróżach pojedziesz, postaraj się coś tam jednak zanotować, jakieś spostrzeżenia, jakieś wrażenia, bo szkoda tyle jeździć i nie zapamiętać swoich wrażeń. Taka moja rada, od starszej koleżanki:)
-
Teraz masz trudniejsze zadanie. Jak ja się tu pojawiłem to obejrzałem wszystko od początku, ale wtedy było tego sporo mniej :)
-
w starych zdjęciach
-
chyba nie :) To są te same zdjęcia wklejone dawno temu, tylko teraz przyporządkowane do albumu. Pewnie było jakieś podobne z Taorminy :)
-
tak
-
U Ciebie jest opis u mnie zdjęcia. Ja już na prawdę zapomniałem różne szczegóły. Zresztą to zwyczajny wyjazd, bez super przygód itp.
-
gdzie?
-
Było zdjęcie z Taorminy na Etnę, i ja napisałam tam, że ja mam zdjęcie z Etny na Taorminę, i że mogliśmy sobie pomachać, gdyby nie odległość w czasie:).
To jeśli to nie to, to gdzie jest tamto? -
Oj Sławo, my już to dawno omówiliśmy. Ja nie jestem zwolennikiem długich opisów i te zdjęcia wkładam do albumów, żeby to jakoś uporządkować.
Ty się skupiasz na opisach, a ja na zdjęciach bardziej. Ciężko jest opisać podróż sprzed 4 czy 7 lat, bo już się nie pamięta wielu szczegółów.
Jeśli chcesz poczytać dyskusję o opisach podróży, to w moim profilu na samym początku już to wyjaśniałem.
Teraz mam jeszcze do zrobienia z 10 albumów. Jest to długa i żmudna robota :(
Poza tym jest tu sporo osób, które ładnie i ciekawie opisują podróże.
Pozdrawiam -
Voyagerku, przygody mogą być zawsze i wszędzie, na najzwyczajniejszym wyjeździe! Jest też coś takiego, jak wrażenia:) Każdy z nas jest inny, jednemu się bardziej spodoba to, drugiemu co innego, jeden zauważy to, drugi co innego - w ten sposób wspólnie możemy się wzbogacić:)
Wiadomo, że mając za sobą taką masę wyjazdów i taką masę zdjęć nie dasz rady wszystkiego szeroko opisać, ale przynajmniej na przyszłość się postaraj, będzie ciekawiej dla Ciebie i dla nas:) Bo ja z reguły to co piszę, to jest napisane głównie dla mnie - żeby pamiętać! A więc, jak pojedziesz gdzieś jeszcze, a z pewnością, sądząc po Twoich podróżach pojedziesz, postaraj się coś tam jednak zanotować, jakieś spostrzeżenia, jakieś wrażenia, bo szkoda tyle jeździć i nie zapamiętać swoich wrażeń. Taka moja rada, od starszej koleżanki:) -
Teraz masz trudniejsze zadanie. Jak ja się tu pojawiłem to obejrzałem wszystko od początku, ale wtedy było tego sporo mniej :)
-
w starych zdjęciach
-
chyba nie :) To są te same zdjęcia wklejone dawno temu, tylko teraz przyporządkowane do albumu. Pewnie było jakieś podobne z Taorminy :)
-
tak
-
U Ciebie jest opis u mnie zdjęcia. Ja już na prawdę zapomniałem różne szczegóły. Zresztą to zwyczajny wyjazd, bez super przygód itp.
-
gdzie?
Nie chodzi mi o długie opisy, nie każdy musi pisać rozwlekle jak ja, ale jakbyś tak zdjęcia w podróży ułożył miejscami i napisał parę słów o każdym, to byłoby super - na przyszłość, bo za dużo masz tego z przeszłości. A jak zrobisz, to już jest zupełnie nie moja sprawa:)
Ja w każdym razie stawiam plus za podróż jeśli jest opisana i poukładana, jak nie, to tylko za zdjęcia -:)