Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2714
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
I Aniołki w jednym worku..... :)
-
No ja byłem pierwszy, tylko bez podróży :) dzięki Sylwek.
Pierwsze zdjęcia jakie wkleiłem tutaj to był USS Missouri w Pearl Harbor, a było to jakoś w listopadzie 2008.
-
Pewnie, że tak. To były czasy kiedy to moje skromne zdjęcie z antylopami na drodze było na pierwszej stronie :)
Było to tak dawno, że już prawie nie pamiętam.
Zdjęć z Kenii mam ponad 200 ale wszystko na papierze, tutaj tylko te parę zeskanowanych.
Dzięki Sylwek.
-
lekcja biologii :)
-
to nawet więcej niż tylko kwiatek......lekcja budowy kwiatu.... :)
-
Od Kenii (Twojej) zaczęła się moja przygoda z Kolumberem....pamiętasz?
-
Po Andremuc i Bobi.......Voyager robi podróż hawajską...... :))
-
Ludzieeee, ale Meksyk!......u Voyagera... ;))))
-
I ta stolica hazardu znalazła w końcu jedną wspólną okładkę - Las Vegas :)))
-
Żeby tak podsumować....Tęczowy BOX.....bez music :))
-
I Aniołki w jednym worku..... :)
-
No ja byłem pierwszy, tylko bez podróży :) dzięki Sylwek.
Pierwsze zdjęcia jakie wkleiłem tutaj to był USS Missouri w Pearl Harbor, a było to jakoś w listopadzie 2008. -
Pewnie, że tak. To były czasy kiedy to moje skromne zdjęcie z antylopami na drodze było na pierwszej stronie :)
Było to tak dawno, że już prawie nie pamiętam.
Zdjęć z Kenii mam ponad 200 ale wszystko na papierze, tutaj tylko te parę zeskanowanych.
Dzięki Sylwek. -
lekcja biologii :)
-
to nawet więcej niż tylko kwiatek......lekcja budowy kwiatu.... :)
-
Od Kenii (Twojej) zaczęła się moja przygoda z Kolumberem....pamiętasz?
-
Po Andremuc i Bobi.......Voyager robi podróż hawajską...... :))
-
Ludzieeee, ale Meksyk!......u Voyagera... ;))))
-
I ta stolica hazardu znalazła w końcu jedną wspólną okładkę - Las Vegas :)))
-
Żeby tak podsumować....Tęczowy BOX.....bez music :))