Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2714

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dino
    dino (05.08.2009 1:19)
    I Aniołki w jednym worku..... :)
  2. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:19)
    No ja byłem pierwszy, tylko bez podróży :) dzięki Sylwek.
    Pierwsze zdjęcia jakie wkleiłem tutaj to był USS Missouri w Pearl Harbor, a było to jakoś w listopadzie 2008.
  3. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:17)
    Pewnie, że tak. To były czasy kiedy to moje skromne zdjęcie z antylopami na drodze było na pierwszej stronie :)
    Było to tak dawno, że już prawie nie pamiętam.
    Zdjęć z Kenii mam ponad 200 ale wszystko na papierze, tutaj tylko te parę zeskanowanych.
    Dzięki Sylwek.
  4. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:15)
    lekcja biologii :)
  5. dino
    dino (05.08.2009 1:14)
    to nawet więcej niż tylko kwiatek......lekcja budowy kwiatu.... :)
  6. dino
    dino (05.08.2009 1:11)
    Od Kenii (Twojej) zaczęła się moja przygoda z Kolumberem....pamiętasz?
  7. dino
    dino (05.08.2009 1:10)
    Po Andremuc i Bobi.......Voyager robi podróż hawajską...... :))
  8. dino
    dino (05.08.2009 1:09)
    Ludzieeee, ale Meksyk!......u Voyagera... ;))))
  9. dino
    dino (05.08.2009 1:08)
    I ta stolica hazardu znalazła w końcu jedną wspólną okładkę - Las Vegas :)))
  10. dino
    dino (05.08.2009 1:07)
    Żeby tak podsumować....Tęczowy BOX.....bez music :))