Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2712

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. slawannka
    slawannka (05.08.2009 9:31)
    jaki ładny kościółek!
  2. slawannka
    slawannka (05.08.2009 9:30)
    to zdjęcie chyba już widziałam, i komentowałam?
  3. slawannka
    slawannka (05.08.2009 9:29)
    to jest nabrzeże Ortigi?
  4. slawannka
    slawannka (05.08.2009 9:28)
    A dlaczego? Co się tak zapierasz? Boję się, boję się;)
  5. yrec61
    yrec61 (05.08.2009 9:14)
    ponowne moje podziękowania:))
  6. neilos
    neilos (05.08.2009 8:44)
    Jestem tutaj nowa i teraz więcej czasu, niż prezentowanie własnych fotek zajmuje mi grzebanie w "archiwum" i oddnajdywanie ciekawych opisów i zdjęć, fajnie że są...

    Zawsze znajdzie się ktoś, kto odkryje na nowo Twoje i innych zdjcia...
  7. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:59)
    może jak Marcin się pojawi :)
  8. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:57)
    dzięki :)
  9. dino
    dino (05.08.2009 1:28)
    a o zapylaniu będzie jakiś odcinek? :)
  10. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 1:28)
    Jak miło :)