Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2710

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. freemarti
    freemarti (05.08.2009 18:53)
    i nie dotrzymałam słowa jestem dopiero dziś :) Ciągle padałam przed czasem ze zmęczenia. Miałes wcześniej wklejone te zdjęcia czy wrzuciłes nowe? Pytam bo mam wiele swoich wrzuconych wcześniej a teraz bym chciała je wstawic do mojej podrózy bo mnie denerwują takie rozrzucone bez składu :(
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (05.08.2009 18:44)
    9 !

    Nowych podrozy !

    Voyu, gratuluje :)
  3. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (05.08.2009 18:43)
    :)
  4. dino
    dino (05.08.2009 17:46)
    ach ta słoneczna Arizona....
  5. jurek19511
    jurek19511 (05.08.2009 14:11)
    Super fotki z Arizony,piekny region
  6. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 14:04)
    dzięki :)
  7. jurek19511
    jurek19511 (05.08.2009 14:04)
    Dzieki za plusy i zapraszam czesciej,pozdrawiam
  8. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 14:02)
    kanguria dzięki :)
  9. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 13:14)
    było coś takiego, pamiętam.
  10. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 13:13)
    to akurat pamiętam, ale czy to było to ? nie wiem :) muszę pogrzebać.