Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2709

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. slawannka
    slawannka (05.08.2009 20:47)
    Wierzę:)
    :)
  2. voyager747
    voyager747 (05.08.2009 19:34)
    To są albumy ze zdjęciami i zdjęcia czasami pochodzą z 3 różnych wyjazdów. Robię to w celach porządkowych, aby łatwiej było coś znaleźć.
    Opisów raczej nie będzie, nie chcę zmyślać po kliku latach :)
    Wierz mi wszystkie te podróże były udane i mam masę pięknych wspomnień.
  3. edytamalceva
    edytamalceva (05.08.2009 19:20)
    ..nie "robialne" ;D a to dobre :D kolejny zarcik :)))

    dobra robota! tylko pogratulowac!
  4. edytamalceva
    edytamalceva (05.08.2009 19:15)
    Widze jakies zmiany... prosze, prosze!!! :D super, byle tak dalej ;)
  5. freemarti
    freemarti (05.08.2009 19:15)
    niesamowite :)
  6. freemarti
    freemarti (05.08.2009 19:10)
    i to jest to!
  7. freemarti
    freemarti (05.08.2009 19:06)
    już nic nie grzeb-jest klimat osobliwy :-)
  8. freemarti
    freemarti (05.08.2009 19:03)
    to cos dla mnie -świetne :)
  9. freemarti
    freemarti (05.08.2009 18:56)
    zapatrzyłam się w chmury... i znowu plusa dałam. Pięknie
  10. freemarti
    freemarti (05.08.2009 18:55)
    piękna linia brzegowa :)