Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2709
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
To są albumy ze zdjęciami i zdjęcia czasami pochodzą z 3 różnych wyjazdów. Robię to w celach porządkowych, aby łatwiej było coś znaleźć.
Opisów raczej nie będzie, nie chcę zmyślać po kliku latach :)
Wierz mi wszystkie te podróże były udane i mam masę pięknych wspomnień.
-
..nie "robialne" ;D a to dobre :D kolejny zarcik :)))
dobra robota! tylko pogratulowac!
-
Widze jakies zmiany... prosze, prosze!!! :D super, byle tak dalej ;)
-
niesamowite :)
-
i to jest to!
-
już nic nie grzeb-jest klimat osobliwy :-)
-
to cos dla mnie -świetne :)
-
zapatrzyłam się w chmury... i znowu plusa dałam. Pięknie
-
piękna linia brzegowa :)
-
To są albumy ze zdjęciami i zdjęcia czasami pochodzą z 3 różnych wyjazdów. Robię to w celach porządkowych, aby łatwiej było coś znaleźć.
Opisów raczej nie będzie, nie chcę zmyślać po kliku latach :)
Wierz mi wszystkie te podróże były udane i mam masę pięknych wspomnień. -
..nie "robialne" ;D a to dobre :D kolejny zarcik :)))
dobra robota! tylko pogratulowac! -
Widze jakies zmiany... prosze, prosze!!! :D super, byle tak dalej ;)
-
niesamowite :)
-
i to jest to!
-
już nic nie grzeb-jest klimat osobliwy :-)
-
to cos dla mnie -świetne :)
-
zapatrzyłam się w chmury... i znowu plusa dałam. Pięknie
-
piękna linia brzegowa :)
:)